Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Головна

Вас вітає кафедра товарознавства Національного фармацевтичного університету!

Адреса: 61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 4

Телефон: 0572- 65-16-96

e-mail кафедри: tovaroved@nuph.edu.ua

Завідуюча: д.фарм.н., проф. Баранова Інна Іванівна, e-mail: innabaranovapharm@ukr.net, skype: inna.baranova5

Коллектив кафедры товароведения (2017).

Колектив працівників кафедри (зліва направо): М. В. Халавка, О. Є. Макарова, С. В. Бреусова, Ю. О. Безпала, І. І. Баранова, С. М. Коваленко, Т. В. Дядюн, С. О. Мамедова, В. О. Федоренко

Фото Состав Главная

Коллектив кафедры товароведения (2016).

kafedra-tovaroved-muzei-6 Коллектив працівників кафедри (зліва направо): перший ряд   – В. Г. Дем`яненко, І. І. Баранова, Д .В. Демь`ненко; другий ряд ряд –   Ю. О. Безпала, А. О. Гончарова, С. В. Бреусова, А. В. Проскочило, С. О. Мамедова, С. М. Коваленко, Т. В. Дядюн (Трунова),  В. В. Пуль-Лузан (2014)

Відповідальна за навчальну роботу кафедри, дистанційне навчання за дисципліною “Медичне та фармацевтичне товарознавство”, завуч кафедри: д.фарм.н., проф. Коваленко Світлана Миколаївна.

Відповідальна за методичну роботу кафедри, дистанційне навяання за дисципліною “Товарознавство на фармацевтичному підприємстві” : к.фарм.н., доц. Бреусова Світлана Вікторівна.

Відповідальні за наукову роботу кафедри: д.фарм. н., проф. Баранова Інна Іванівна.

Відповідальна за СНТ :  к. фарм.н., ас. Безпала Юлія Олександрівна

Відповідальна за профорієнтаційну та виховну роботу: к.фарм.н., доц Бреусова Світлана Вікторівна та к. фарм.н, ас. Нікітіна М.В.

Секретар кафедри та відповідальна за сайт – к.фарм.н., ас. Безпала Юлія Олександрівна

Відповідальна за забезпечення кафедри матеріалами для проведення практичних занять та матеріально-відповідальна особа ст. лаб. Федоренко В. А.

Перша кафедра товарознавства (рослинних і тваринних фармацевтичних матеріалів) була заснована в 1549 р. у Падуанському університеті (Італія). В 1943 р. був створен курс «Медичне товарознавство» (1-й Московський медичний інститут І.М. Сеченова).

У 1985 р. відповідно до наказу МОЗ СРСР курс було доповнено вивченням фармацевтичних товарів з назвою дисципліни «Медичне та фармацевтичне товарознавство».

З 1943 р. в Харківському фармацевтичному інституті на кафедрі військово-санітарної підготовки викладалось медичне та фармацевтичне товарознавство, а з 1991 р. була створена кафедра фармацевтичного та медичного товарознавства, з 1996 р. курс фармацевтичного та медичного товарознавства увійшов до складу кафедри ОЕФ, а з 1997 р. – до складу кафедри екстремальної та військової медицини.

З 2004 р. на базі курсу фармацевтичного та медичного товарознавства була створена кафедра товарознавства (завідувач до серпня 2012 р. був відомий вчений – д.фарм.н. проф. Дем’яненко В.Г., який внес великий вклад у розвиток фармацевтичного товарознавства).

Сьогодні на кафедрі працюють викладачі: д.фарм.н., проф. Баранова І.І.; д.фарм.н., проф. Дем’яненко В.Г.; к.фарм.н., доц. Бреусова С.В.; к.фарм.н., доц. Дем’яненко Д.В.; к.фарм.н., доц. С. М. Коваленко; к.фарм.н., ас. С.О. Мамедова, к.фарм.н., доц. Дядюн (Трунова) Т.В.; к. фарм. н., ас. Лебединець О.В, к. фарм. н., ас. Безпала Ю. О, ас. В. В. Пуль-Лузан.  Викладачі кафедри постійно працюють над підвищенням рівня кваліфікації та професійної майстерності. Ця робота здійснюється шляхом навчання на курсах підвищення кваліфікації НФаУ та постійно співробітники приймають активну участь у українських та міжнарідних конференціях.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України № 532 від 23.08.2011 р. затверджений новий Перелік опорних кафедр вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України, у якому кафедра товарознавства стала опорною з дисциплін: – «Медичне та фармацевтичне товарознавство» зі спеціальностей «Фармація» та «Клінічна фармація»; – «Фармацевтичне та парфюмерно-косметичне товарознавство» зі спеціальності «Технологія парфумерно-косметичних засобів»; -«Основи матеріалознавства, тара та паковання» зі спеціальності «Технологія фармацевтичних препаратів»

Наказ № 498

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.07.2012

м. Київ

N 498

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 липня 2012 р. за N 1231/21543

Читати далi

Стосовно особливостей маркування медичних виробів відповідно до вимог нового Технічного регламенту щодо медичних виробів від 02.10.2013 року

підготовлено офіційним юридичним радником Асоціації

юридичною компанією «Правовий Альянс»

02 жовтня 2013 року Кабінет Міністрів України затвердив постановою №753 новий Технічний регламент Читати далi

Постанова КМУ від 7 серпня 2013 р. № 767

Документ набуде чинності 01.11.2014 р.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 7 серпня 2013 р. № 767
Про затвердження Порядку віднесення харчових продуктів до категорії харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів і дієтичних добавок та їх державної реєстрації

Читати далi

Гігієнічні вимоги до дієтичних добавок: МОЗ України розроблено відповідний проект

6 листопада 2013 р. профільним міністерством на громадське обговорення винесено проект наказу МОЗ України «Про затвердження Гігієнічних вимог до дієтичних добавок», яким встановлюються гігієнічні вимоги до дієтичних добавок, їх маркування та реклами, а також наведено перелік вітамінів і мінералів, їх форм, дозволених до використання у виробництві дієтичних добавок. Читати далi

Страница 1 из 212