Language

МАКАРОВА Ольга Євгенівна

makarova

МАКАРОВА Ольга Євгеніївна (22.08. м. Кривий Ріг,  Дніпропетровської обл.) – кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри товарознавства НФаУ. Закінчила: у 1986 р. Криворізьке медичне училище ім. Семашко, у 1995 році –Українську фармацевтичну академію за спеціальністю фармація, за фахом провізор. У 1999 р. з відзнакою закінчила магістратуру Української фармацевтичної академії , отримавши кваліфікацію магістра фармації за спеціальністю «Провізор загального профілю». Кандидат фармацевтичних наук, за фахом 15.00.01 -  технологія ліків та організація фармацевтичної справи (2004 р.).  Розпочала науково-педагогічну діяльність у Харківському фармацевтичному інституті, працювала спочатку на посаді старшого лаборанта кафедри АТЛ. З 2002 року по 2009 працювала на посаді асистента і згодом доцента кафедри організації і економіки фармації. Нині доцент кафедри товарознавстваНФаУ.
Читає курс лекцій та проводить практичні заняття з дисципліни «Медичне та фармацевтичне товарознавство». Бере участь у профорієнтаційній роботі кафедри.
        Наукова робота: розробка складу та технології присипки з настойкою прополісу; дослідження проблематики впровадження вимог Належної аптечної практики (GРР) в Україні.
Автор та співавтор понад 70 друкованих наукових та навчально-методичних робіт, з них 1 патент.