ЗАПОРОЖСЬКА Світлана Миколаївна

ЗАПОРОЖСЬКА  Світлана Миколаївна

ЗАПОРОЖСЬКА Світлана Миколаївна (22.08. м Канів Черкаської обл) – кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри товарознавства НФаУ. Закінчила закінчила Український фармацевтичну академію за спеціальністю «Фармація» (1993), де і працює: старшим лаборантом кафедри косметології і аромології (2004-2009), асистентом кафедри косметології і армологіі (2005-2014), доцентом кафедри ЗТЛ (2014-2020), з 2020 року і по теперішній час доцент кафедри товарознавства. Захистила дисертацію по темі «Розробка складу та технології вітамінного гелю для дітей» за спеціальністю 15.00.01 «Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація», науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор Баранова І.І.

Навчально-методична робота. Читає лекції з товарознавства, співавтор 3-х навчальних посібників.

Автор та співавтор близько 80 наукових та науково-методичних праць, з яких статей – 25, патентів – 1, науково-методичної літератури – 9.

Наукові дослідження присвячені розробці складу та технології м’яких лікарських засобів з рослинними та синтетичними компонентами та пінних терапевтичних систем.

Під керівництвом готується 1 кандидатська дисертація аспіранта кафедри товарознавства Олефиренко Анна Олександрівна.

Громадське доручення: з 2014 р. секретар апробаційної комісії НФаУ зі спеціальності 15.00.01.

ЗАПОРОЖСЬКА  Світлана Миколаївна ЗАПОРОЖСЬКА  Світлана Миколаївна ЗАПОРОЖСЬКА  Світлана Миколаївна ЗАПОРОЖСЬКА  Світлана Миколаївна
ЗАПОРОЖСЬКА  Світлана МиколаївнаЗАПОРОЖСЬКА  Світлана Миколаївна