Language

МАМЕДОВА Світлана Олександрівна

МАМЕДОВА Світлана Олександрівна (21.09. м. Харків) – кандидат фармацевтичних наук, асистент кафедри товарознавства НФаУ. Закінчила Національний фармацевтичний університет (2006), де працює: аспірант кафедри хімії природних сполук (2007-2010); асистент кафедри товарознавства (з 2011). Навчально-методична робота. Проводить практичні та семінарські заняття для вітчизняних та іноземних студентів денної та заочної форми навчання з дисциплін “Медичне та фармацевтичне товаровзнавство”, “Фармацевтичне та медичне товарознавство”. Співавтор методичних рекомендацій та навчальних програм. Адміністратор сайту кафедри товарознавства. Науково-дослідна робота: вивчення біологічно активних речовин рослинного походження та створення фітозасобів на їх основі. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Вивчення біологічно активних речовин малини звичайної та суниці лісової» (2010). Співавтор 21 наукової праці.