БЕЗЧАСНЮК Олена Михайлівна

БЕЗЧАСНЮК Олена Михайлівна  (16.08. м. Армавір Краснодарського краю) – кандидат фармацевтичних наук, асистент кафедри товарознавства НФаУ. Закінчила Харківський Національний Університет ім. Каразіна (1986), хімічний  факультет. Трудова діяльність. Державний науковий центр лікарських засобів, м. Харків – лаборант, старший лаборант, інженер, молодший науковий співробітник, науковий співробітник, старший науковий співробітник (1980-2003). ФК «Здоров’я» м. Харків – заступник головного технолога, головний технолог, керівник бюро розвитку, реєстрації і стандартизації (2003-2007). Завідувач навчально-наукової технологічної лабораторії лікарських форм, НФаУ (2007-2015). Старший науковий співробітник, Завідувач сектору технології лікарських форм (ТЛФ) «Державної науково – дослідної лабораторії з контролю якості лікарських засобів» НФаУ,  (2015-2019). Асистент кафедри товарознавства з 01.09.2019 року НФаУ. Навчально-методична робота. Проводить практичні та семінарські заняття  з товарознавства та заводської технології ліків, автор і співавтор 9 патентів, 2 інформаційні листа МОЗ. Науково-дослідна робота: Науково-технологічне забезпечення фармацевтичної розробки лікарських засобів різної форми та різних фармако-терапевтичних груп. Розробка технології фітохімічних препаратів, розроблення науко-технічної документації у форматі CTD, розроблення навчально-методичних матеріалів технологічного напрямку для підготовки студентів.  Кандидатську дисертацію на тему «Розробка технології та апаратурного оформлення виробництва розчинних гранульованих фитохімічніх препаратів – фіточаїв » захистила 1996 року.

Автор і співавтор понад 56 наукових та науково-методичних праць, у т. ч. –48 наукових статей, 1 навчальний посібник до лабораторних занять, 1 практикум по промислової технології лікарських засобів, 9 патентів, 2-х інформаційних листа.

БЕЗЧАСНЮК Олена Михайлівна БЕЗЧАСНЮК Олена МихайлівнаБЕЗЧАСНЮК Олена Михайлівна БЕЗЧАСНЮК Олена Михайлівна