Language

Новини

Вітаю наш дружний колектив з виходом нашого підручника (російську мову)! Спасибі, Вам дорогі за Ваш труд !!! Пишаюся Вами!

Зав. каф. товарознавства, проф. Інна ІванІвна Баранова

учебник 2

Кафедра товарознавства з радістю вітає нашого професора Коваленко Світлану Миколаївну!!!

 Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, подальших творчих успіхів на благо рідного університету! Впевнені, що Ваша активна і плідна діяльність буде і далі сприяти збереженню і подальшому розвитку вітчизняної науки!

Колектив кафедри

collage_photocat10

Доценти кафедри товарознавства Макарова О. Є. та Бреусова С. В. 17.10.2017 р. відвідали VІІІ Міжнародну виставку PharmaTechExpo ”Обладнання та технології для фармацевтичної промисловості” (17-19 жовтня, м. Київ), у відповідь на запрошення оргкомітету виставки взяти участь у науково-практичній програмі «Дні фармацевтичної промисловості». Захід проводився за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Національної академії України, Національної академії медичних наук України. Протягом навчального року кафедра товарознавства планує удосконалювати тему “Товарознавчий аналіз медичних приладів”, для чого запросити представників учасників виставки, зокрема ТОВ «Вега Медика», ексклюзивного дистриб’ютора ACON Laboratories inc., для читання лекції з користування, комплектації та товарознавчого аналізу медичних приладів (глюкометрів) для здобувачів вищої освіти 5 курсу на кафедрі товарознавства.

collage_photocat12

З 9 до 16 жовтня 2017 р. Методичний кабінет спільно з кафедрою Товарознавства проводили виставку «Методичний здобуток кафедри товарознавства».  Виставка експонувалася в Методичному кабінеті (вул. Валентинівська, 4) і була присвячена методичним і навчальним розробкам кафедри товарознавства. Виставку відвідали методисти ,завучі, провідні викладачі кафедр НФаУ та студенти.

collage_photocat 123

27.09.2017 р. на базі НФаУ відбулося змагання серед медичних коледжів по «Кроссфіт», яке в рамках виховної роботи відвідали здобувачі вищої освіти спеціальності «Фармація» 5-го курсу, 25, 26 групи. Відповідальна за організацію – доц. Бреусова С.В.

collage_photocat22

14.09.2017 р. співробітники кафедри проф. Коваленко С. Мю та доц. Макарова О. Є. відвідали святковий концерт з нагоди професійного свята – дня фармацевтичного працівника у театрально-концертному центрі (малий зал ХАТОБ).

collage_photocat12

На заключному в цьому році засіданні Вченої ради НФаУ 26.06.2017 р. ректор В.П. Черних урочисто вручив почесну грамоту  внутрішньому аудитору Університету НФаУ, професору кафедри товарознаства Коваленко С.М. за активну участь  в підготовці структурних підрозділів та кафедр до наглядового аудиту СУЯ НФаУ.

1000

13.06.2017 р. у рамках виховної роботи серед студентів НФаУ на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему «Пристрої і прилади для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Термометри, тонометри та небулайзери» директором Харківського регіонального підрозділу ООО «Медхауз Свис ГМБХ» Живогляд О. О. Під час проходження даного заходу Ольга Олександрівно розповідала студентам 4 курсу, 3а, 3б, 5 і 6 груп спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення приладів для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів (термометри, тонометри  та небулайзери). Також студенти ознайомились з принципами роботи даних приладів, методикою вимірювання тиску, температури тіла.

2collage_photocat1collage_photoca2t

07.06.2017 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» ас кафедри товарознавства Нікітіною М. В. була прочитала лекцію для вітчизняних студентів 4 курсу 3 і 4 груп спеціальності «Фармація» на тему «Сучасний професійний підхід по догляду за шкірою». З матеріалів лекції студенти дізналися про будову шкіри, про правила догляду за молодою шкірою та репети виготовлення косметичних засобів і домашніх умовах.

1collage_photocat

25-26 квітня 2017 року в НФаУ проходив плановий наглядовий аудит системи управління якістю (СУЯ), який проводили аудитори міжгалузевого центру якості “ПРИРІСТ” з метою підтвердження відповідності системи управління якістю НФаУ вимогам стандарту ISO 9001: 2008 в міжнародній системі сертифікації DQS і в національній системі сертифікації НААУ. 26 квітня, в рамках проведення наглядового аудиту, кафедру товарознавства перевірив головний аудитор, співробітник МКЦ «ПРИРІСТ» Береговенко Олекандр Юрійович. В ході перевірки не було виявлено невідповідностей, що підтверджує відповідний рівень функціонування СУЯ на кафедрі. Головний аудитор Береговенко О. Ю. відзначив високий рівень організації навчальної, наукової, профорієнтаційної діяльності на кафедрі та зробив кілька рекомендацій по роботі зі здобувачами вищої освіти (зробити в навчальних кімнатах «скринька довіри», оптимізувати назву журналів відпрацювання).

felbn 10

17-19 квітня 2017 р. співробітники каф. товарознавства проф. Баранова І. І. та ас. Безпала Ю. О. прийняли участь в LXXI Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної медицини і фармації 2017», яка проходила на базі Білоруського державного медичного університету (Мінськ) (докладніше читай в розділі «Міжнародні відрядження»).

12.04.2017 р. у рамках виховної роботи серед студентів НФаУ на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведене практичне заняття на тему «Пристрої і прилади для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Термометри, тонометри та небулайзери» директором Харківського регіонального підрозділу ООО «Медхауз Свис ГМБХ» Живогляд О. О. Під час проходження даного заходу Ольга Олександрівно розповідала студентам 4 курсу, 3, 4, 17 і 18 груп спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення приладів для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів (термометри, тонометри  та небулайзери). Також студенти ознайомились з принципами роботи даних приладів, методикою вимірювання тиску, температури тіла та принципами роботи небулайзерів.

collage_photocat01collage_photocat2,1collage_photocat3,1collage_photocat4,1

13.04.2017 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» ас кафедри товарознавства Безпала Ю. А. була прочитала лекцію для вітчизняних студентів 4 курсу 19 і 20 груп спеціальності «Фармація» на тему «Цікаві факти про сон і сновидіння». З матеріалів лекції студенти дізналися: про вплив сну на здоров’я людини; чому вони можуть прокидатися за п’ять хвилин до спрацьовування будильника; чи потрібен денний сон людині; правди і міфи про сон і сновидіння.

collage_photocat47

07.04.2017 р. у рамках виховної роботи серед студеніів НФаУ викладачи кафедри (доц. Бреусова С.В., доц. Макарова О. Є., ас. Безпала Ю.О.) разом зі студентами 3 курсу, 19, 20, 21, 22 груп та 4 курсу СНГ 7 та 8 групи спеціальності «Фармація» відвідали щорічну «Ярмарок вакансій НФаУ». «Ярмарок вакансій НФаУ» – це інформаційно-роз’яснювальний захід, де кожен бажаючий студент має унікальну можливість поспілкуватися з роботодавцями в неформальній обстановці (отримати інформацію про компанії, дізнатися про вимоги до якості професійної підготовки, заповнити анкету кадрового резерву і т.д.), познайомитися з правилами пошуку роботи, взяти участь в проведенні тренінгів і семінарів і підшукати місце практики, тимчасової або постійної роботи.

collage_photocat3

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 29.03.2017 р. на каф. товарознавства студентам 3 курсу, 1 і 2 груп спеціальності «Фармація» була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему «Пристрої і прилади для огляду і діагностики захворювань пацієнтів. Акку-Чек – прилад для самоконтролю рівня глюкози у крові» менеджером ТОВ «Рош Україна» Хорошевською Н. І. Під час даного заходу студенти дізнались про асортимент та призначення приладів для самоконтролю рівня глюкози у крові, а також ознайомились з принципами роботи приладу та методикою вимірювання глюкози у крові.

collage147

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 28.03.2017 р. на каф. товарознавства студентам 4 курсу, 15 і 16 груп спеціальності «Фармація» була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему «Пристрої і прилади для огляду і діагностики захворювань пацієнтів. Акку-Чек – прилад для самоконтролю рівня глюкози у крові» менеджером ТОВ «Рош Україна» Хорошевською Н. І. Під час даного заходу студенти дізнались про асортимент та призначення приладів для самоконтролю рівня глюкози у крові, а також ознайомились з принципами роботи приладу та методикою вимірювання глюкози у крові.

collage123

23.03.2017 р. на кафедрі товарознавства проводився плановий внутрішній аудит системи управління якістю (СУЯ), метою якого було встановлення ступеня відповідності функціонування процесів СУЯ вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009, а також законодавчим, нормативним і внутрішнім вимагається обраним закордонним університетом. В ході внутрішнього аудиту на кафедрі перевірявся стан функціювання навчального процесу, виконання методичної, виховної та профорієнтаційної роботи, а також проведення наукових досліджень. Внутрішні аудитори, зав. каф. управління якістю В.О. Лебединець і начальник відділу управління якості НФаУ О. І. Назарко, приділили особливу увагу веденню документообігу на кафедрі, підготовці і підвищенню компетентності викладачів, забезпечення методичною літературою, стану матеріального оснащення кафедри, а також процесам планування діяльності та звітності. В ході аудиту не було виявлено невідповідностей, а внутрішніми аудиторами були зроблені корисні рекомендації з метою покращення роботи кафедри.

20170323_104334-700-1 000

21.03.2017 р. у форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц.. кафедри товарознавства О. Є. Макаровою була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 5 і 6 груп спеціальності «Фармація» на тему «Правильне харчування – основа здорового способу життя». Під час лекції студенти дізналися про важливість дотримання оптимального розпорядку дня, про кількість корисних для здоров’я речовин у їжі, фруктових та овочевих соках, про важливість уникати в харчуванні некорисних та недоброякісних продуктів.

collage1123

15.02.2017 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 17 і 18 груп спеціальності «Фармація» на тему  «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. По закінченню лекції зі студентами було проведено тестування за темою “Чи достатньо вітамінів у вашому організмі?”

collage_photocat1

14.02.2017 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» зав. кафедри товарознавства, проф. Баранової І. І. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 1 і 2 гр. спеціальності «Фармація» на тему: «Пульсометр – ваш помічник у спорті і відпочинку». Під час лекції студенти дізналися багато нової інформації про пульсометри і можливості їх застосування не тільки в спорті, але і в повсякденному житті. Також за участю студентів було проведено майстер клас по використанню пульсометра.

collage_photocat1

Цікава інформація: “Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками” – Зверніть увагу на шрифт Брайля

Колектив кафедри товарознавства щиро вітає всіх з наступаючим Новим роком! Нехай він стане для Вас роком надії, радості і віри в краще, яка завжди виправдовується! Бажаємо Вам теплоти і розуміння в сім’ях, а ту справу, яка нас об’єднує, хай надихає і дарує нам радість!

bezymyannyj-22jpg

15.12.2016 р. співробітники кафедри товарознавства проф. Баранова І. І. та ас. Пуль-Лузан В. В. приймали участь в інтерактивному семінарі на тему «Застосування законодавства України в сфері технічного регулювання медично хізделій: теорія і практика» (м Київ).

collage_photocat00-1

09.12.2016 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» під керівництвом д. фарм. н., проф. Баранової І.І. і к. фарм. н., доц. Бреусової С. В. студентом спеціальності «Фармація» 5 курсу, 22 групи Хоруженко Євгеном (учасник Всеукраїнського чемпіонату з хортингу) була прочитана лекція для вітчизняних студентів 5 курсу спеціальності ТФП, 1 і 2 гр. на тему: «Спорт – запорука здоров’я». В результаті проведеного заходу студенти отримав рекомендації щодо занять спортом для підтримки свого здоров’я, інформацію про навантаження на різні частини тіла при занятті конкретними фізичними вправи, а також про сучасний вид спорту «Хортинг».

collage_photocat12

08.12.2016 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» під керівництвом д. фарм. н., проф. Баранової І.І. і к. фарм. н., доц. Бреусової С. В. студентом спеціальності «Фармація» 5 курсу, 22 групи Хоруженко Євгеном (учасник Всеукраїнського чемпіонату з хортингу) була прочитана лекція для вітчизняних студентів 5 курсу, 20, 21, 22 гр. на тему: «Спорт – запорука здоров’я». В результаті проведеного заходу студенти отримав рекомендації щодо занять спортом для підтримки свого здоров’я, інформацію про навантаження на різні частини тіла при занятті конкретними фізичними вправи, а також про сучасний вид спорту «Хортинг».

collage_photocat88

 30.11.2016 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» зав. кафедри товарознавства, проф. Баранової І. І. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 5 курсу 1 і 2 гр. спеціальності «Фармація» на тему: «Пульсометр – ваш помічник у спорті і відпочинку». Під час лекції студенти дізналися багато нової інформації про пульсометри і можливості їх застосування не тільки в спорті, але і в повсякденному житті. Також за участю студентів було проведено майстер клас по використанню пульсометра.

collage_photocat-12

Під час семінару колеги з нашої кафедри познайомилися з президентом Академічного спільноти Михайла Балудянського паном Міхалом Вархола (Кошиці, Словаччина), який 25.11.2016 р. люб’язно погодився відвідати наш університет і кафедру товарознавства, а також в рамках виховної роботи серед студентів, прочитати лекцію на тему «Головні напрямки роботи Академічного спільноти Михайла Балудянського» і «Стажування щодо підвищення рівня знань англійської мови в Словаччині». Студентів так зацікавила інформація, якою поділився пан Міхал, що ми не помітили, як пролетіли 3 години нашого спілкування.

1480171686415nn

Ми дуже вдячні пану Міхалу Вархола за дружній візит. Хочемо побажати від імені всіх нас подальших успіхів у Вашій роботі і сподіваємося на подальшу дружбу і співпрацю!

24.11.2016 р. доц. Бреусова С. В. та ас. Безпала Ю. О. приймали участь у  науково-практичному семінарі з міжнародною участю «Актуальні аспекти розвитку торгівлі, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу» де виступали з доповіддю на тему «Правильний вибір харчування для спортсменів – шлях до здоров’я». Даний семінар проходив на базі Харківського торгівельно-економічного інституту Київського національного торгівельно-економічного університету.

collage_photocat-223

Також у рамках дружнього візиту до інституту співробітникам кафедри товарознавства була проведена екскурсія по кафедрі товарознавства та експертизи якості товарів – зав. каф., доц. Афанасьєвою В. А.

collage_photocat-1147

18.11.2016 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц. кафедри товарознавства Бреусовою С. В. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 5 курсу 17 і 18 гр. спеціальності «Фармація» на тему: тему «Правильний вибір харчування для спортсменів – шлях до здоров’я»

collage_photocat112

14.11.2016 р. Ми безмежно вдячні професору ГрошовомуТарасу Андрійовичу за можливість прийняти участь у VI науково-практичній конференції з міжнародною участю “Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів”, яка відбулася 10-11 листопада на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Ми отримали багато позитивних емоцій від конференції, а особливо від цікавих та інформативних доповідей учасників. Колектив кафедри товарознавства бажає оргкомітету та особисто професору Грошовому Тарасу Андрійовичу плідної праці та й подалі організовувати конференції на такому ж високу європейському рівні! Будемо мати за честь надалі тісно співпрацювати з Вами!

konferentsiya1

Хочемо висловити окрему подяку співробітникам кафедри і професору Грошовому Тарасу Андрійовичу за можливість відвідати дивовижні місця: Почаївську лавру, жіночий монастир і замкову гору. Ми потрапили в надзвичайну благодатний церковну атмосферу, яка залишила у нас великі враження!

ekskursiya1

Під час нашого перебування в м.Тернопіль нам вдалося познайомитися з місцевою кухнею від якої ми залишилися у захваті! Ці страви не тільки дуже смачні, вони ще мають неймовірну подачу! Обов’язково відвідайте прекрасне місто Тернопіль!

smakoliki1

10.11.2016 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц. кафедри товарознавства Дядюн Т. В. була прочитана лекція для студентів 5 курсу 9, 10, 19 і 20 гр. спеціальності «Фармація» на тему: тему «Корисні звички – основа здоров’я»

collage_photocat11

4.11.2016 р. в форматі «Естетичне виховання» проф. Бранова І. І., доц. Бреусова С. В. та ас. Безпала Ю. О. разом зі студентами НФаУ зі спеціальності «Фармація» відвідали виступ Хорової Капели Національного медичного університету (м. Івано-Франківськ), який проходив в рамках Міжнародного фестивалю творчої молоді «Звуки і барви світу» на базі Харківського Національного медичного університету.

img1478284872759-333

4.11.2016 р . в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» ас. кафедри товарознавства Безпалою Ю. О. була прочитана лекція для студентів 5 курсу 11 і 12 гр. зі спеціальності «Фармація» на тему: «Цікаві факти про сон і сновидіння».

collage_photocat-11

31.10.2016 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. Н. була прочитана лекція для студентів 5 курсу 7 і 8 гр. зі спеціальності «Фармація» на тему: «Вплив вітамінів на здоров’я людини».

collage_photocat-135jpg

27.10.2016 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» ас. кафедри товарознавства Пуль-Лузан В. В. була прочитана лекція для студентів 4 курсу (бакалаврів) 1 гр.  зі спеціальності «Фармація» на тему: «Пам’ять і її розвиток».

collage_photocat-1

11.10.16 р. доц. кафедри товарознавства Бреусовою С. В. у рамках виховної роботи НФаУ була організована екскурсія на тему «Ознайомлення з екзотичними рослинами ботанічного саду НФаУ» серед студентів 5 курсу 18 та 19 гр. зі спеціальності «Фармація». Студентам була проведена екскурсія по території ботанічного саду, яка дуже зацікавила їх та  розширила їх кругозір і досвід у рослинах.

collage-1

5.10.16 р. У рамках виховної роботи доц. кафедри товарознавства Дядюн Т. В. була проведена виховна робота на базі ботанічного саду на тему «Ознайомлення з екзотичними рослинами ботанічного саду НФаУ» серед студентів 5 курсу 13 гр зі спеціальності «Фармація». Студентам була проведена екскурсія по території ботанічного саду, яка дуже зацікавила їх та  розширила їх кругозір і досвід у рослинах.

collage_photocat-1

7.10.16 р. Співробітники кафедри товарознавства проф. Коваленко С. М., доц. Бреусова С. В., ас. Безпала Ю. О. пройшли підвищення кваліфікації на базі Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації з циклу «Основи педагогічної майстерності».

p61003-111245-001      Висловлюємо велику подяку колективу кафедри педагогіки та психології, особливо завідуючій кафедрою проф. Кайдаловій Лідії Григорівні за можливість отримання необхідної інформації, яка сприятиме удосконаленню наших професійних навиків у роботі.

30.09.16 р. Дуже приємним та несподіваним подарунком до професійного свята Дня фармацевтичного працівника для всього колективу кафедри товарознавства стала перемога у номінації «Краща кафедра факультету» за результатами рейтингово оцінювання діяльності кафедр та науково-педагогічних працівників у 2015-2016 н. р.

collage-2Увесь колектив висловлює велику подяку ректорату НФаУ та всім хто приймав учать у проведенні рейтингу діяльності кафедр, за таку високу  оцінку роботи кафедри, яка спонукає й надалі сумлінно працювати, йти далі не збавляючи темпів на благо нашого рідного університету!!!

В рамках проведення Вченої ради Національного фармацевтичного університету, відбулось урочисте нагородження співробітників НФаУ до Дня фармацевтичного працівника, де було вручено почесну грамоту Національного фармацевтичного університету завідуючій кафедрою товарознавства професору І. І. Барановій за сумлінну і плідну працю, професіоналізм, внесок у розвиток Університету  та відданість справі.

vruchenie-gramoti-ii

Також на цьому засіданні Вченої ради НФаУ відбулось урочисте вручення диплома про присудження наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистенту кафедри товарознавства Пуль-Лузан Вікторії Вікторівні.

vruchenie-diploma-2

Колектив кафедри товарознавства від щирого серця вітає Вікторію Вікторівну та бажаємо їй подальших досягнень у освітянській та науковій діяльності!!!

До VIII Національного з’їзду фармацевтів України кафедра товарознавства випустила підручник з грифом МОН України «Медичне та фармацевтичне товарознавство».  Автори:  І. І. Баранова, С. М. Коваленко, Ю. О. Безпала,   Т. В. Дядюн, С. О. Мамедова. Ми пишаємося нашим підручником! Це перший підручник з фармацевтичного та медицичного товарознавства на Україні. Безперечно, що наш погляд, інформація даного підручника не бездоганна, є помилки. У нас вже й зараз є бажання зробити нові правки, але ми здолали цей шлях самостійно: вивчали сучасні нормативні документи, прагнули ілюструвати нашу книгу авторськими рисунками, представити саме сучасний погляд на таку цікаву та необхідну для провізорів/фармацевтів дисципліну «Медичне та фармацевтичне товарознавство».

1474620562632  3

 14.09.-16.09. 2016 р. колектив кафедри товарознавства прийняв активну участь у VIII Національному з’їзді фармацевтів України, який відбувся у   м. Харкові на базі Національного фармацевтичного університету.

collage_photocat.j 1pg

     Ми щиро раді, що у рамках з їзда ми придбали нових друзів! Делегація Чернівецької області стала нашим новим другом і сподіваємося на довгі роки партнером! Дорогі наші Олег Васильович Геруш, Захарчук Олександр Іванович, Бордіян Петро Іванович, Мельник Галина Миколаївна, Мотуляк Ніна Борисівна, Шейна Марина Олександрівна, Біляк Ярослава Олександрівна, Божик Анна Степанівна, Бота Наталія Федорівна – щиро сподіваємося, що інформація, яку Ви дізналися під час 4-х плідних днів з’їзду стане Вам в нагоді у вашій роботі! До зустрічі в 2020 р. на наступному з’їзді фармацевтів України!

collage_photocat 13

      Від імені всіх делегатів, учасників VIII Національного з’їзду фармацевтів України, ректорату і особисто від кафедри товарознавства висловлюємо щиру подяку за підтримку та допомогу креативному, сучасному і одночасно такому щедрому спонсору з великою душею – компанії “ЕКОНІЯ”!

collage_photocat 5

         Бажаємо Вам розвиватися в тому ж швидкому темпі і сподіваємося, що мережі аптек з більш ніж 25 областей України завжди будуть Вашими вдячними клієнтами!

      Також у рамках VIIІ Національного з`їзду фармацевтів України був проведений науково-практичний симпозіум 4 «Актуальні проблеми сучасної технології ліків, екстемпоральної рецептури, пакування та маркування лікарських препаратів» та  сумісне засідання опорних кафедр з технологічних дисциплін та фармацевтичного та медичного товарознавства з однопрофільними кафедрами вищих навчальних закладів  МОЗ України у якому приймали учать більше 100 чоловік з яких понад 30 делегатів, які представляли фармацевтичні підприємства та ВНЗ України фармацевтичного та медичного профілю

collage_photocat12

16.09.2016.

Шановні колеги!

         Кафедра товарознавства від щирого серця вітає Вас з нашим професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!!! Нехай Ваша сумлінна праця в області фармації стане вагомим внеском у збереження і зміцнення здоров’я нації. Бажаємо Вам професійних успіхів, натхнення у всіх справах, здійснення задумів, благополуччя і сімейного тепла!

фото

30.05.2016. Списки відмінників по кафедрі товарознавства.

17.05.2016 в ауд. № 11 НФаУ по вул. Валентинівська, 4 була прочитана лекція на тему «Методи планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я» для студентів 1, 4 курсів  спеціальностей: “Фармація” – 7гр., 8 гр., 13гр., 14гр., “Клінічна фармація” – 1гр. в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, який проводився  з 10.05.2016 р. по 17.05.2016 р. відповідно до п.2 пп.7 наказу МОЗ України та Національної Академії медичних наук України від 29.11.2013 р. №1030/102 «Про удосконалення системи планування сім’ї та охорони репродуктивного здоров’я в Україні».

Доповідач: к.м.н, доцент кафедри соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я Харківської медичної академії післядипломної освіти Крупеня Володимир Ілліч.

Відповідальні особи: зав. каф. соціальної фармації, к.ф.н., доц. Кубарєва І.В.; зав. каф. товарознавства, д.ф.н., проф. Баранова І.І.; к.ф.н., доц. каф. товарознавства Бреусова С.В.; к.ф.н., доц. каф. соціальної фармації Карпенко Л.А.

1234

11.05.2016 відбулося розширене виїзне засідання кафедри товарознавства Національного фармацевтичного університету, на базі кафедри організації та економіки фармації і технології ліків ДВНЗ «Івано-Франківського національного медичного університету», як опорної по дисципліни «Медичне та фармацевтичне товарознавство».

123

10-13 травня 2016 року на базі ДВНЗ «Івано-Франківського Національного медичного університету» кафедри організації та економіки фармації і технології ліків відбудиться виїздне розширене засідання опорних кафедр організації економіки фармації та товарознавства Національного фармацевтичного університету. Дивитись анонс. 4.05.2016 Доц. Дядюн Т.В.  разом зі студентами 4 курсу спец. «Фармація» групи 13-16 відвідали Науково-просвітній музей сексуальних культур світу.123

4.05.2016 Асистентами кафедри товарознавства була прочитана лекція на тему «Пам’ять і її розвиток» для учнів ЗОШ № 22 м Харкова. На лекції були присутні 9 А (12 чол.) та 10 А профільний хіміко-біологічний (15 чол.) класи. Також учням були роздані інформаційно-рекламні матеріали про НФаУ. Були присутні 25 чоловік.

12345

25.04.2016 о 12:00 було проведено засідання кафедри товарознавства.

21.04.2016 р.  о 13:00 на кафедрі товарознавства відбулось  секційне засідання (секція 19 «Товарознавство») у рамках XXIІI Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Звіт по засіданню дивитись в розділі сайту Наукова робота – СНТ.

9

20.04.2016 р. Доц. Дядюн Т.В.  разом зі студентами 4 курсу спец. «Фармація» групи 13-16 відвідали (Дім актора), постанову  «Моя єдина – 1325-я». 12 16.04.2016.  Участь  кафедри  товарознавства у Дні відкритих дверей (доц. Дядюн Т.В.) 1234

15.04.2016 на кафедрі товарознавства відбулася III науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «ТОВАРОЗНАВЧИЙ АНАЛІЗ ТОВАРІВ ОБМЕЖЕНОГО АПТЕЧНОГО АСОРТИМЕНТУ».

За матеріалами конференції було опубліковано збірник тез.

12.04.2016 г. доц.. Дядюн Т.В., доц. Бреусова С.В. та ас. Безпала Ю.О. разом зі студентами 4 курсу спец. «Фармація» групи 13-16 відвідали Харківську державну академію культури, постанову М.В. Гоголя «Травнева ніч».

1 2

08.04.2016. В адміністративному корпусі НФаУ, вул. Пушкінська, 53, 3 пов. відбувся захист кандидатської дисертації за спеціальністю 15.00.01 – «Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація» здобувача каф. товарознавстваЖук Олени Вікторівни, тема кандидатської дисертації «Розробка складу та технології дитячого піномийного засобу», науковий керівник – д. фарм. наук, зав. каф. товарознавства, проф. Баранова Інна Іванівна.

Опоненти: Мазулін Олександр Владиленович – д. фарм. н., проф., завідувач кафедри фармакогнозії, фармацевтичної хімії та технології ліків факультету післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету.

Попович Валерій Павлович – д. фарм. н., доц., головний технолог ТОВ «Виробничо-торговельна фірма «ЕКМІ», м. Київ.

1234

 5.04.2016.  У форматі “Здоров’я та пропаганда здорового способу життя” на кафедрі товарознавства прочитана лекція на тему «Правильний вибір харчування для спортсменів шлях до здоров’я»  Доповідач: доц. Бреусова С. В. для  студентів 4 курсу спеціальності “Фармація” 1, 2, 11, 12 гр.

1234

25.03.2016. У форматі “Здоров’я та пропаганда здорового способу життя” на кафедрі товарознавства прочитана лекція на тему «Корисні звички- основа  здоров’я». Доповідач: доц. Дядюн  Т. В.  для  студентів 4 курсу спеціальності “Фармація” 7, 8 гр . 1234

З 14.03 по 19.03. 2016 р. проф. Коваленко С.М. і доц. Дядюн Т.В. брали участь в роботі Міжнародного науково-практичного семінару «Сучасні наукові дослідження і розробки: теоретична цінність і практичні результати», який був організований і проведений Академічним товариством Михайла Балудянського (м. Братислава, Словаччина). За матеріалами семінару опубліковано дві статті в науковому журналі «Scientific Letters of Academic Society of Michal Baludansky» (Словаччина). Проф. Коваленко С.М. та доц. Дядюн Т.В. пройшли міжнародне стажування за інноваційним методам і підходам в освіті (72 години) на базі Академічного товариства Михайла Балудянського (Словаччина) і отримали відповідні сертифікати.

09.03.2016. У форматі “Здоров’я та пропаганда здорового способу життя” на кафедрі товарознавства прочитана лекція на тему «Вплив вітамінів на здоров`я людини». Доповідач: д. фарм. н., проф. Коваленко С. М.  для  студентів 4 курсу спеціальності “Фармація” 5, 6 гр .

  111213

09.03.2016. У форматі “Здоров’я та пропаганда здорового способу життя” на кафедрі товарознавства прочитана лекція на тему “Унікальні властивості води та її лікувальний ефект». Доповідач: доц. Дем’яненко Д. В. для  студентів 4 курсу спеціальності “Фармація” 15, 16 гр .

12

03.03.2016. Прочитана лекція на тему « Пульсометр – Ваш помічник в спорті і відпочинку». Доповідач: зав. каф., проф. Баранова І.І. Лекція проведена на кафедрі товарознавства для іноземних студентів 4 курсу спеціальності “Фармація” 1, 2 гр.

Бар1Бар2Бар3Бар4

2.03.2016 проведена лекція на тему: «Голодування заради здоров’я». Доповідач: проф. Дем’яненко В. Г. Відповідальні особи: зав. каф., д. ф. н., проф. Баранова І. І., д. ф. н., проф. Дем’яненко В. Г. Лекція проведена на кафедрі товарознавства для вітчизняних студентів 4 курсу спеціальності “Фармація” 15, 16 гр.

Дем 1Дем2 26.02.2016  Відбулося засідання студентського наукового товариства кафедри товарознавства, що проходило у формі круглого столу. У зв’язку з оновленням гуртка СНТ кафедри, було обрано нового старосту студентку 4к. 7гр спеціальності «Фармація» Бочарову Олену Костянтинівну. Студенти-члени СНТ представили теми наукових робіт. На засіданні виступили: завідувач кафри товарознавства проф. Баранова І. І., проф. кафедри Дем’яненко В.Г., а також колишня студентка НФаУ, здобувач кафедри товарознавства, заступник директора з питань розвитку компанії ФНДЦ «Альянс Краси» Жук О.В..   12345 26.02.2016  відбулося засідання Вченої ради НФаУ, на якому було озвучено інформацію стосовно аналізу роботи кафедр щодо якості підготовки студентів у осінньому семестрі 2015/2016 рр. Згідно даної інформації успішність кафедри товарознавства при підготовці студентів у осінньому семестрі за спеціальністю «Фармація» склала 97,2 %.      05.02.2016   В адміністративному корпусі НФаУ, вул. Пушкінська, 53, 3 пов. відбувся захист кандидатської дисертації за спеціальністю 15.00.01 – “Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація” аспіранта каф. товарознавства Пуль-Лузан Вікторії Вікторівни, тема кандидатської дисертації “Розробка складу та технології препарату місцевої дії для лікування верхніх дихальних шляхів”, науковий керівник – д. фарм. наук, зав. каф. товарознавства, проф. Баранова Інна Іванівна. Опоненти: Шматенко Олександр Петрович – д. фарм. н., проф., начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії, Грошовий Тарас Андрійович – д. фарм. н., проф., зав. каф. управління та економіки фармації з технологією ліків, Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, Казарінов Микола Олександрович – д.фарм. н., проф., в.о. завідувача лабораторії технології готових лікарських засобів Державне підприємство “Державний науковий центр лікарських засобів і медичної продукції” Пуль защита 1image-0c8602fc26eb3c3bff07c82b87512e0f43ac58cd3113d584aac6ae6dc17bfb2b-V20160205_141938   05.02.2016

В адміністративному корпусі НФаУ, вул. Пушкінська, 53, 3 пов. відбудеться захист кандидатської дисертації за спеціальністю 15.00.01 – “Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація” аспіранта каф. товарознавства Пуль-Лузан Вікторії Вікторівни, тема кандидатської дисертації “Розробка складу та технології препарату місцевої дії для лікування верхніх дихальних шляхів”, науковий керівник – д. фарм. наук, зав. каф. товарознавства, проф. Баранова Інна Іванівна.

Опоненти:

Шматенко Олександр Петрович – д. фарм. н., проф., начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії,

Грошовий Тарас Андрійович – д. фарм. н., проф., зав. каф. управління та економіки фармації з технологією ліків, Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

До 25-річчя заснови кафедри товарознавства під керівництвом зав. каф., д. фарм. н., проф. Баранової І. І. було видано монографію “Від курсу медичного товарознавства до кафедри товарознавства…”. Авторами книги є: І. І. Баранова, В. В. Пуль-Лузан, Ю. О. Безпала, С. М. Коваленко, В. Г. Дем’яненко, С. В. Бреусова, Т. В. Дядюн, Д. В. Дем’яненко, В. О. Федоренко, О. В. Лебединець, С. О. Мамедова, А. А. Гончарова.

 Обложка История 300 Ширина

Колектив кафедри висловлює подяку Генеральному директору  фармацевтичного науково-дослідного центру “Альянс Краси” Вадиму Олексійовичу Геращенку за фінансову підтримку при друкуванні монографії та щиро бажає подальшого успішного розвитку та досягнення нових професійних вершин! 

  10.12.2015. В адміністративному корпусі НФаУ, вул. Пушкінська, 53, 3 пов. відбувся захист кандидатської дисертації за спеціальністю 15.00.01 – “Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація” здобувача каф. товарознавства Кучеренко Вікторії Сергіївни тема кандидатської дисертації «Розробка складу та технології комбінованого гелю для лікування гінгівітів», науковий керівник – д. фарм. наук, проф. Коваленко Світлана Миколаївна. Офіційні опоненти: д. фарм. н., проф. Казарінов М. О., д. фарм. н., проф. Мазулін О. В .

1 прав2 прав1 нов12 8.12.2015.  У технологічному корпусі НФаУ, вул. Блюхера, 4, 4 пов., Ауд. № 11 відбувся передзахист кандидатської дисертації за спеціальністю 15.00.01 – “Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація” асп. каф. товарознавства Проскочило Андрія Вікторовича, тема кандидатської дисертації «Розробка складу та технології препарату з екстрактом Galium verum для використання в нефрології», науковий керівник – д. фарм. наук, проф. Дем’яненко Віктор Григорович. 3 26.11.2015. Прочитана лекція на тему “«Пульсометр – Ваш помічник у спорті та на відпочінку». Доповідач:  зав.каф., проф. Баранова І.І.  Лекція проведена на кафедрі товарознавства для вітчизняних студентів 5 курсу спеціальності “Фармація”  9, 10 гр. 1 2 3 4   17.11.2015. Прочитана лекція на тему: «Унікальні властивості води та її лікувальний ефект». Доповідач: доц. Дем’яненко Д. В. Відповідальні особи: зав. каф., д. ф. н., проф. Баранова І. І., к. ф. н., доц. Дем’яненко Д. В. Лекція проведена  на кафедрі товарознавства для вітчизняних студентів 5 курсу спеціальності “Фармація” 5, 6 гр. 1 2 3 4 18.11.2015. Студентки 7 групи , 5 курсу:  Кузьович Наталья, Гаряга Аліна, Куртій Анастасія, Белянська Юлія, Бичко Тетяна під керівництвом д.ф.н., проф. каф. товарознавства Коваленко С. М. підготували презентації  на теми: “Створення нових видів тари та упаковки ” та “Цікаві факти про піявки”, ”Асортимент парафармацевтичних засобів по догляду за зубами та ротовою порожниною”.1 4 5 6 7 16.11.2015. Прочитана лекція на тему: «Правильний вибір харчування для спортсменів – шлях до здоров’я».  Доповідач: к. ф. н., доц. Бреусова С.В.  Відповідальні особи: зав. каф., проф. Баранова І.І., к. ф. н., доц. Бреусова С.В. Лекція проведена на кафедрі товарознавства для вітчизняних студентів 5 курсу, 3, 4 гр. спеціальності Фармація. 1 2 12.11.2015. Прочитана лекція на тему: «Голодування заради здоров’я». Доповідач: проф. Дем’яненко В. Г. Відповідальні особи: зав. каф., д. ф. н., проф. Баранова І. І., д. ф. н., проф. Дем’яненко В. Г. Лекція проведена на кафедрі товарознавства для вітчизняних студентів 5 курсу спеціальності “Фармація” 9, 10 гр. 1 2 3 4.11.2015. Прочитана лекція для студентів спеціальності “Фармація” 5 курсу, 7 та 8 гр. на тему: «Вплив вітамінів на здоров`я людини». Лектор: д. фарм. н., проф. Коваленко С. М.  Місце проведення: кафедра товарознавства.

1234

  18.09.2015.

ВІТАЄМО 

колектив кафедри товарознавства з нагородою грамотою Національного фармацевтичного університету до Дня фармацевтичного працівника та 210-річчя фармацевтичної освіти в Україні! 

грамота кафедры 001 с Днем фармацевта и 210 летие фармации в УкрС днем фармацевта поздравление каф нужный формат 17.09.2015. Зав. каф. товарознавства, д. ф. н., проф. Баранова І. І.  була нагороджена почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний внесок у справу лікарського забезпечення населення Харківської області та з нагоди Дня фармацевтичного працівника. грамота 001 с Днем фарм Баранованаграда грамотой Баранова 1 17.09.2015-5 нужн размНаграда грамотой Баранова 2 17.09.2015-2 нужн разм 7-10.07.2015. Слайд1 нужн форм Слайд2 нужн форм Слайд3 нужн форм 12.06.2015. В адміністративному корпусі НФаУ, вул. Пушкинская, 53, 3 пов. відбувся захист кандидатської дисертації за спеціальністю 15.00.01 – “Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація” здобувача каф. товарознавства Гончарової Анастасії Андріївни, тема кандидатської дисертації “Розробка складу та технології крему для застосування при синдромі діабетичної стопи“, науковий керівник – д. фарм. наук, зав. каф. товарознавства, проф. Баранова Інна Іванівна.

Обищенко 3 kaf tovaroved

09.06.2015. В технологічному корпусі НФаУ, вул. Блюхера, 4, 4 пов., ауд. № 11 відбувся предзахист кандидатської дисертації за спеціальністю 15.00.01 – “Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація” : – асп. каф. товарознавства Пуль-Лузан Вікторії Вікторівни, тема кандидатської дисертації “Розробка складу та технології препарату місцевої дії для лікування верхніх дихальних шляхів“, науковий керівник – д. фарм. наук, зав. каф. товарознавства, проф. Баранова Інна Іванівна.

Пуль kaf tovaroved

 - асп. каф. товарознавства Жук Олени Вікторівни, тема кандидатської дисертації “Розробка складу та технології піно мийного гелю з комплексною антимікробною дією“, науковий керівник – д. фарм. наук, зав. каф. товарознавства, проф. Баранова Інна Іванівна. 12.05.2015. В технологічному корпусі НФаУ, вул. Блюхера, 4, 4 пов., ауд. № 11 відбувся предзахист кандидатської дисертації за спеціальністю 15.00.01 – “Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація”    здобувача каф. товарознавства  Кучеренко Вікторії Сергіївни, тема кандидатської дисертації «Розробка складу та технології комбінованого гелю для лікування гінгівітів », науковий керівник – д.фарм.н., доц. Коваленко Світлана Миколаївна. Кучеренко kaf tovaroved