Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Новини

Колектив кафедри товарознавства від щирого серця вітає співробітників Національного фармацевтичного університету, а особливо завідувача кафедри товарознавства, проф. Баранову Інну Іванівну з отриманням почесної грамоти від Харківської обласної державної адміністрації до «Дня науки».

Шановна Інно Іванівно!

Бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, радості відкриттів, плідної праці в команді однодумців, міцного здоров’я, бадьорості і цілеспрямованості.

З найщирішими побажаннями колектив кафедри товарознавства!

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 30.05.2019 р. на каф. товарознавства проведене практичне заняття та причитана лекція на тему  «Ортопедичні вироби» директором регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Алексеєвим В.А., під час якого провів майстер-клас та ознайомив здобувачів вищої освіти 4 курсу, 11, 12 спеціальності «Фармація» з принципами роботи та сучасним асортиментом ортопедичних виробів.

Кафедра товарознавства дуже вдячна нашим студенткам Ткаченко А. С. (ТОВ «ДАРС-Д» аптечна мережа м. Чугуїв), Старих М. В. (ФОП Данькова І. В. аптеки м. Харків), Шургот О. В. (ТОВ ВКФ АМІ аптека СМТ Магдалинівка), які не тільки захопились вивченням дисципліни «Фармацевтичне та медичне товарознавство», але й допомогли забезпечити наочним матеріалом практичні заняття для майбутніх студентів.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 18.05.2019  р. була проведена екскурсія в історичний музей на день “Ніч музеїв 2019”.  На екскурсії були присутні здобувачі вищої освіти 1, 4 курсів, 6, 13 груп спеціальності «Фармація». Організатор:  доц. Бреусова С.В.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 16.05.2019 р. на теріторії НФаУ бів  проведений флешмоб, присвячений Дню Вишиванки.  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 4 курсу 3, 4, 11, 12 груп спеціальності «Фармація». Організатори: проф. Коваленко С. М., доц. Бреусова С.В., ас. Безпала Ю.О., ас. Нікітіна М.В.

 16.05.2019 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц. кафедри товарознавства Бреусова С. В. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 3 і 4 груп спеціальності «Фармація» на тему Правильний вибір харчування для спортсменів шлях до здоров’я».

15.05.2019 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. була прочитана лекція для іноземних студентів 4 курсу 9 групи спеціальності «Фармація» на тему «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. По закінченню лекції зі студентами було проведено тестування за темою “Чи достатньо вітамінів у вашому організмі?“

15.05.2019 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» ас кафедри товарознавства Безпалою Ю. А. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 1 і 2 груп спеціальності «Фармація» на тему «Цікаві факти про сон і сновидіння». З матеріалів лекції студенти дізналися: про вплив сну на здоров’я людини; чому вони можуть прокидатися за п’ять хвилин до спрацьовування будильника; чи потрібен денний сон людині; правди і міфи про сон і сновидіння.

14.05.2019 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц. кафедри косметології та аромології Шмелькова К. С. була Почитати лекція на тему: «Профілактика меланоми шкіри» для вітчизняних студентів 5 курсу (5,5з), 1, 3 гр. спеціальності «Фармація».

12.04.2019 р. наші друзі – партнери компанія «Ергоком», офіційний дистриб’ютор «Little Doctor» та «Nissei» прийняли участь у щорічному заході «Ярмарок вакансій НФаУ – 2019». Викладачі кафедри товарознавства активно підтримали наших колег. Ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 11.04.2019 р. на “Інформаційній зустрічі-діалогу: студентство і роботодавці професійного тижня “Будуємо кар’єру разом” була проведена зустріч з фахівцями підприємств та установ,  під час якої вітчизняні здобувачі вищої освіти 4 курсу, 9-16 груп спеціальності «Фармація» ознайомились з різноманітною інформацією стосовно можливості працевлаштування та кар’єрного росту, вимогами роботодавців.

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 09.04.2019 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему “Медичні апарати та прилади. Іригатори для ротової порожнини” заступником директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Петровим Д.С.,  під час якої розповідав здобувачам вищої освіти 4 курсу 1, 2 груп спеціальності «ТПКЗ» про асортимент та призначення іригаторів.

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 05.04.2019 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведене практичне заняття на тему «Медичні апарати та прилади  для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Тонометри” директором та заступником генерального директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Алексеєвим В.А., Алексеєвою Н.В., під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 4 курсу, 3-А, 3-Б груп спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення тонометрів.

У рамках виховної роботи за напрямом трудове виховання серед студентів НФаУ 21.03.2019 р. на каф. товарознавства здобувачам вищої освіти 4 курсу, 4-А, 4 -Б групам спеціальності «Фармація» була прочитана лекція на тему «Історія створення медичних апаратів та приладів OMRON та їх сучасний асортимент” начальником відділу продажів в регіонах ООО “Интернешнл Медикл Эквипмент” уповноваженим представником OMRON HEALTHCARE в Україні Костянтином Шкварок

26.03.2019 р. у рамках виховної роботи серед студентів НФаУ була прочитана лекція на тему «Пристрої і прилади для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Термометри, тонометри» директором Харківського регіонального підрозділу ООО «Медхауз Свис ГМБХ» Живогляд О. О.під час якої розповідала здобувачам вищої освіти 4 курсу, 1, 2 груп спеціальності «ТПКЗ», 4 курсу 1-А, 1-Б груп спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення приладів для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів: термометри, тонометри.

22 березня 2019 року кафедрою товарознавства сумісно з відділом практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ було проведено V науково-практичну конференцію з міжнародньою участю «Medical devices». У конференції приймали участь із доповідями у сфері тонометрії, термометрії, інгаляторів та небулайзетів, глюкометрів та іригаторів представники провідних фірм виробників медичної техніки світу – «DR. FREI» (Швейцарія), «GAMMA» (Великобританія), «OMRON» (Японія), «LITTLE DOCTOR» (Сінгапур), «NISSEI» (Японія), «ACCU-CHEK» (Німеччина), представники аптечних мереж – «Прана Фарм», «ФК Магнолія», ТОВ Юрія фарм та інші, викладачи НФаУ та однопрофільних кафедр ВНЗ України.

Вперше в рамках конференції відбувся тренінг на тему «Медичні прилади та апарати» з провідими фахівцями фахівцями (детальніше http://tovaroved.nuph.edu.ua/?page_id=204&lang=uk).

Також було проведено засідання опорної кафедри товарознавства з однопрофільними кафедрами ВНЗ України (детальніше http://tovaroved.nuph.edu.ua/?page_id=175&lang=uk)

Приємною несподіваностю для всіх співробітників кафедри стало вручення почесних грамот та подарків від фірм учасників конференції та тренінгу. Співробітники кафедри товарознавства висловлюють велику вдячність за проявлену турботу та увагу.

Кафедра товарознавства вітає всіх з

ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

15.03.2019 р. пройшов перший в НФаУ міжкафедральний науково-практичний семінар, присвячений Дню захисту прав споживачів (детальніше http://tovaroved.nuph.edu.ua/?page_id=204&lang=uk)

 

06.03.2019 Свято Масляна «Гуляй, весну зустрічай». Захід  відвідували студенти спеціальності ТПКЗ 4 курсу 1, 2 груп.

5.03.2019 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. була прочитана лекція для іноземних студентів 4 курсу 3 та 4 груп спеціальності «Фармація» на тему «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. По закінченню лекції зі студентами було проведено тестування за темою “Чи достатньо вітамінів у вашому організмі?

У рамках програми Senior Experten Service 1.03.2019 р. каф. товарознавства відвідав професор Університету міста Бонн Хайнд-Детлеф Грегор. Під час візиту проф. Хайнд-Детлеф Грегору була проведена екскурсія по кафедрі та практичне заняття за напрямками «Медичні прилади» та «Штрихове та двумірне  кодування».

27.02.2019 Лекція-бесіда «Психологічний пресинг як виклик сучасності» проведена практичним психологом вищої категорії Плякою Л.В. для студентів спеціальності «ТПКЗ» 4 курсу 1 групи. Мета лекції – попередження психологічного насильства в студентському та педагогічному середовищі.

21 02 2019 р. у читальному залі Наукової бібліотеки НФаУ  Українська С. М. (завідувач культурно-просвітницької роботи ) ознайомила студентів 4 курсу 2 гр. ТПКЗ із книжковою виставкою «Історія фармації Харківщини».

20. 02. 2019 р. для студентів 4 курсу 1 гр. ТПКЗ у читальному залі Наукової бібліотеки НФаУ Українською С. М. (завідувачем культурно-просвітницької роботи ) була проведена бесіда біля тематичної книжкової виставка «Квітни, мово наша рідна!».

19.02.2019 р. у Науковій бібліотеці іноземні студенти 4 курсу 3 гр. відвідали інформаційну годину «Харків фармацевтичний», організовану з  метою розширити знання студентів про досягнення Харківщини у фармацевтичній галузі. Зберігач музею  історії НФаУ Бадаєв Д. В. ознайомив присутніх з фотографіями та альбомними виданнями 1941 р. та 2004–2014 рр. Захід доповнила тематична книжкова виставка «Історія фармації Харківщини».

17.02.2019 р. в межах проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-відбувся захист науково-дослідницьких робіт у відділеннях «Хімія та біологія (секції: «Медицина», «Зоологія, ботаніка»), «Екологія та аграрні науки» (секції: «Агрономія», «Ветеринарія та зоотехнія»)  учнів-членів Малої академії наук України. Захищали власні наукові дослідження 164 учні закладів освіти м. Харкова й області.

Від щирого серця вітаємо ученицю 11 класу ХЗОШ № 151, а також її наукових керівників Білоус І. В. та ас. каф. товарознавства Безпалу Ю. О. з 4-м місцем у секції робіт у відділеннях «Хімія та біологія (секції: «Медицина», «Зоологія, ботаніка»). Бажаємо молодому науковцю та її керівникам подальших перемог, натхнення  та цікавих досліджень.

Вельмишановні колеги та студенти !

Кафедра товарознавства Національного фармацевтичного університету запрошує Вас прийняти участь у V науково-практичній конференції з міжнародною участю «Medical devices», яка відбудеться 22 березня 2019 рТакож у рамках конференції пройде тренінг із провідними фахівцями у області медичної техніки. Детальніше

24.01.2019 р. у рамках виховної роботи за напрямом національно-патріотичне виховання в Науковій бібліотеці НФаУ була прочитана лекція, на якій виступив співробітник музею історії НФаУ Бадаєв Д.В та відвідана книжкова виставка «Сторіччю Української революції 1917-1921 років присвячено…».  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 4 курсу 1, 2 груп спеціальності «ТПКЗ».

23.01.2019 р. у рамках виховної роботи за напрямом національно-патріотичне виховання була проведена екскурсія зі студентами спеціальності «ТПКЗ» 4 курсу 1, 2 груп біля експозиції стендів Харківського історичного музею ім. Сумцова «Віків і волі вічні дзвони – 22 січня День соборності України».

23.01.2019 р. Співробітники кафедри товарознавства доц. Бреусова С. В., ас. Безпала Ю. О. та ас. Нікітіна М. В. були нагороджені подякою від директора Наукової бібліотеки НФаУ Гавриш Н. Б. за активну участь у культурно-просвітницьких заходах Наукової бібліотеки та вагомий внесок у спільну роботу з виховання студентської молоді Національного фармацевтичного університету.

Шановні Товарознавці!

Завдяки спільним зусиллям пересічних членів та Правління 2018 рік став плідним для нашої громадської організації. У березні 2018 Українське товариство товарознавців і технологів було перереєстроване Міністерством юстиції України як Громадська організація «Українське товариство товарознавців і технологів» (ГО «УТТТ»). Таким чином, ми відстояли своє право і продовжуємо бути єдиним професійним об’єднанням товарознавців і технологів в Україні; У вересні 2018 під час проведення міжнародного симпозіуму «Сталий розвиток, якість та інновації: глобальне бачення товарознавства» ГО «УТТТ» як колективна національна організація від України стала співзасновником нової міжнародної організації – Міжнародна асоціація товарознавства, інновацій та сталого розвитку (International Association of Commodity Science, Innovation and Sustainability). Сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям 2019 рік стане ще більш плідним для ГО «УТТТ» та всіх нас!

Передаємо Вам вітання з наступаючими святами від  Президента  ГО «Українське товариство товарознавців і технологів»:

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення на нові вагомі здобутки, професійних досягнень, здійснення мрій і задумів. 
Нехай Новий рік принесе кожній українській родині МИРУ, процвітання, сімейного затишку, благополуччя, любові та злагоди!
З найкращими побажаннями,
Наталія Притульська

Перший проректор Київського національного торговельно-економічного університету,  Президент ГО «Українське товариство товарознавців і технологів»

 

29.11.2018 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів підвищення кваліфікації «Теорія і практика дистанційного навчання» ректором НФаУ, проф. А.А. Котвіцькою. Від щирого серця вітаємо професора кафедри Коваленко Світлану Миколаївну з отриманим сертифікатом. Бажаємо плідної праці та творчого натхнення!

28.11.2018 р. відбувся районний етап захисту спільної наукової роботи МАН кафедри товарознавства та ЗОШ № 151 м Харкова. Детальніше

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 08.11.2018 р. була прочитана лекція психологом Л. В. Плякою на тему “Булінг. Мобінг. Харасмент”.  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 5 курсу 11, 12 груп спеціальності «Фармація».

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти  НФаУ 09.11.2018 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція на тему «Особливості догляду за молодою шкірою» офіційними представниками бренду «Lara  Schӧn» в Україні Котенко М.В., Щербак Ю.В.,  під час якої розповіли здобувачам вищої освіти 5 курсу, 3, 4 груп та 3 курсу 1 групи спеціальності «Фармація» про догляд за шкірою та особливості використання косметичних засобів при проблемній шкірі обличчя людини.

02.11.2018 р. У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ на каф. товарознавства була прочитана лекція на тему «Медичні апарати та прилади  для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Тонометри, небулайзери» заступником директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Петровим Д.С.,  під час якої розповідав здобувачам вищої освіти 3 курсу, 1 групи та 5 курсу 3, 4 груп спеціальності «Фармація» про асортимент, особливості будови  та призначення тонометрів та небулайзерів.
 


Редактировать страницу

Добавить новую


Страница обновлена. Открыть страницу


 

FlAGallery