Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Профорієнтаційна робота кафедри

Звіти кафедри товарознавства за 2017-2018 учбовий рік.

3.11.2017 р. викладачі кафедри товарознавства провели екскурсію по кафедрі товарознавства на тему «Історія розвитку товарознавства як науки», з демонстрацією наочних зразків медичних і фармацевтичних товарів” для учнів Харківської загальноосвітньої школи № 68, організовану кафедрою косметології і аромології НФаУ. Проф. С. Н. Коваленко прочитала лекцію на тему «НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної науки». Для школярів було проведено практичне заняття з використанням медичних товарів на тему «Що таке медичні прилади та медичні апарати? Який термометр вибрати для домашньої аптечки » (доц. Макарова О. Є.). Захід відвідали 30 учнів 9-х класів.

collage_photocat22

31.10.2017 р. професор кафедри товарознавства Коваленко С. М. провела профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо вступу на навчання в НФаУ  серед учнів  Харківської ЗОШ № 118. Була прочитана лекція на тему:  «НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки», показано рекламний відеофільм про НФаУ, роздано інформаційно-рекламні матеріали. Були присутні 22 учні 10 класів.

 collage_photocat1236

18.10.2017 р. зав. каф. товарознавства, проф. Барановою І. І. та ас. каф. товарознавства Безпалою Ю. О. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення у НФаУ студентів Кам’янського медичного училища, м. Кам’янське. У рамках даної роботи студентам була прочитана лекція та продемонстрований відеофільм про НФаУ, а також прочитана лекція на тему “Якість товару – як основа здоров’я”. Було роздано інформаційно-рекламні матеріали та проведене пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю серед студентів спеціальностей «Сестринська справа» (групи №№ 6 та 18) та «Лікувальна справа» (група №№ 4 та 20), «Акушерська справа» (група № 19). Було присутні 130 студентів.

collage_photocat № 1collage_photocat2№ 2

27.09.2017 р доценти кафедри товарознавства Макарова О. Є. і Бреусова С. В. провели екскурсію по кафедрі товарознавства на тему «Історія розвитку товарознавства, як науки і актуальність товарознавства для сучасної фармацевтичної галузі», з демонстрацією наочних медичних і фармацевтичних товарів для учнів медичного коледжу ХМАПО 1-3 курсів денної форми навчання. Доц. Макарова О. Є. провела практичне заняття на тему «Товарознавчий аналіз медичних приладів для діагностики» і доц. Бреусова С. В. прочитала лекції на теми «Сучасні методи захисту лікарських препаратів від фальсифікації» і «Різновиди і призначення загальнохірургічних інструментів». Захід відвідали студенти Медичного коледжу ХМАПО 1-3 курсів (гр .: 01,11,13,14,21) денної форми навчання з  їх викладачем Кузнєцової А. А.

collage_photocat10

Звіти кафедри товарознавства за 2016-2017 учбовий рік. 

11.04.2017 р. доц. кафедри товарознавства С. В. Бреусовою у рамках профорієнтаційної роботи серед школярів 11-А та 11-Б класів Харківської гімназії № 122. була прочитана лекція  на тему «Якість товару  – як основа життя». Під час проведення лекцій особливу увагу школярів звертали саме на значення якості товарів для сучасних споживачів, а також були представлені цікаві факти про можливість виявлення фальсифікованих товарів, а саме лікарських препаратів та виробів медичного призначення.

collage_photocat36

29.03.2017 р.  зав. каф. товарознавства проф. Баранова І. І. та ас. Безпала Ю. О. провели  профорієнтаційну та агітаційну роботи щодо залучення до навчання у НФаУ здобувачів вищої освіти Кам’янського медичного коледжу. Під час проведення заходу студентам була прочитана лекція «Alma mater вітчизняної фармації – Національний фармацевтичний університет» та продемонстровано відеофільм про «Національний фармацевтичний університет». Також було роздано інформаційно-рекламні матеріали та проведено пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю серед спеціальностей «Сестринська справа» (групи №№ 16 та 29) та «Лікувальна справа» (группа № 33). Було присутньо 64 чоловіки.

новый коллаж 2222

новый коллаж13

21.03.2017 р асистент кафедри товарознавства Лебединець О. В. провела профорієнтаційну роботу серед учнів ХЗОШ № 151. Учням були роздані рекламно-інформаційні матеріали, надана інформація щодо умов вступу та навчання в НФаУ і прочитана лекція на тему: «Фармація: перспективи та прийдешнє. Навчання в НФаУ, спеціальності та перспективи працевлаштування випускників НФаУ». Також учні отримали запрошення відвідати «Ярмарок спеціальностей» 04.04.2017 р і «Pharm Сamp» – профорієнтаційний табір для школярів під час шкільних канікул. Було присутнє 16 учнів 11 класу.

collage_photocat 2

16.03.2017 р. співробітники  кафедри товарознавства провели екскурсію по кафедрі товарознавства з демонстрацією наочних медичних та фармацевтичних товарів  для учнів Харківської ЗОШ № 48. Даний захід було   організовано кафедрою управління та економіки підприємства НФаУ. Під час заходу зав. кафедрою, проф. І. І. Баранова та ас. Ю. О. Безпала провели практичне заняття для учнів за темою «Виготовлення парафармацевтичних засобів» у науково-дослідній лабораторії каф. товарознавства. Також були прочитані 2 лекції за темами «Захист фармацевтичних та медичних товарів від підробок» (ауд. 429-А, доц. Макарова О. Є.) та  «Ознайомлення з призначенням загальнохірургічних інструментів, приладів та апаратів» (ауд. 219, доц. Бреусова С. В.). Захід відвідали 26 учнів 9-10-11 –х класів Харківської ЗОШ № 48 з їх вчителями та класними керівниками.

collage 111

collage 2222

01.03.2017 р. Асистент кафедри товарознавства Халавка М. В. провела профорієнтаційну та агітаційну роботу серед учнів 9-А класу Харківської ЗОШ № 151. Учні отримали рекламно-інформаційні матеріали, інформацію щодо умов вступу й навчання в НФаУ, перспектив працевлаштування, а також запрошення відвідати День відкритих дверей 04.03.2017.  Була прочитана лекція на тему: «Фармація: перспективи та майбутнє. Навчання в НФаУ, спеціальності та перспективи працевлаштування випускників НФаУ». Були присутні 18 учнів.

1.123jpg

04.02.2017 відбувся День відкритих дверей НФаУ. Доценти кафедри товарознавства Макарова О. Є. та Бреусова С. В. зустріли у вестибюлі учнів закріпленої за кафедрою школи, взяли з ними участь у проведенні екскурсій по кафедрах НФаУ, провели екскурсію кафедрою товарознавства з демонстрацією наочних медичних та фармацевтичних товарів. Була прочитана лекція на тему «Якість товарів як основа здоров’я» (ауд. 429-А, доц. Макарова О. Є.), та проведено практичне заняття за темою «Читання фармацевтичного паковання» (ауд. 426, доц. Бреусова С. В.). На кафедрі фармакогнозії учні прослухали лекцію про хімічний склад та методи контролю якості лікарської рослинної сировини та фітохімічних препаратів, яку для них прочитав доц. Бойнік В. В. Доц. Макарова О. Є. та Бреусова С. В. організували для учнів ЗОШ №118 проведення практичного заняття на кафедрі промислової фармації під керівництвом доц. Манського О. А. та Солдатова Д. П. на тему «Технологія виготовлення мікрокапсул». Учні з великим зацікавленням отримали власноруч виготовлені мікрокапсули. Захід відвідали 14 учнів з 10 класу Харківської ЗОШ №118 з їх класним керівником Точоних Вікторією Олександрівною.

collage_photocat 1236

01.02.2017 р. доцентом кафедри товарознавства Макаровою О. Є. була провела профорієнтаційна і агітаційна робота серед учнів 10-А та 11-А класів школи № 151 м. Харкова. Учням була роздана рекламно-інформаційні матеріали, а саме інформацію про умови вступу та навчання в НФаУ, перспективи працевлаштування, нагадування про своєчасну реєстрацію на ЗНО і запрошення відвідати День відкритих дверей 04.02.2017. Учні також прослухали лекцію «Що таке якість? Яку роль воно відіграє в нашейжізні? Цікаві історичні факти розвитку якості ». Були присутні 25 учнів.

collage_photocat 123

21.11.2016 р. доц. Макаровою О. Є. було проведено профорієнтаційну і агітаційну роботу по залученню до навчання в НФаУ учнів школи № 94 м Харкова. В рамках даної роботи була прочитана лекція на тему: «Якість товару – як основа здоров’я». Були присутні 15 учінів 11 класу.

collage_photocat125

17.11.2016 р. Зав. каф. товарознавства, проф. Барановою І. І. та ас. каф. товарознавства Безпалою Ю. О. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення у НФаУ студентів Кам’янського медичного училища, м. Кам’янське (м. Дніпродзержинськ). У рамках даної роботи студентам була прочитана лекція та продемонстрований відеофільм про НФаУ, а також прочитана лекція на тему “Якість товару – як основа здоров’я”. Було роздано інформаційно-рекламні матеріали та проведене пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю серед студентів спеціальностей «Сестринська справа» (групи №№15 та 30) та «Лікувальна справа» (група № 28). Було присутні  33 студента.

collage_photocat11

17.11.2016 р. проф. Коваленко Св. М. та доц. Бреусовою С. В. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ учнів  ЗОШ № 118  м. Харкова. У рамках даної роботи була прочитана лекція на тему: «Якість товару – як основа здоров’я». Присутні 35 учнів (10-11 класів).

collage_photocat-123

2.11.16 р. доц. кафедри товарознавства Дядюн Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів  9 –х класів ЗОШ №114  м. Харкова. У рамках проведеної роботи, учням була прочитана лекція та проведена екскурсія по кафедрі на тему «Якість товару – як основа здоров’я». На даному заході було присутньо 32 учня. Організатор – кафедра «Фармацевтичного маркетингу та менеджменту»

collage_photocat-1

11.10.2016 р. доц. кафедри товарознавства Дядюн Т. В. була проведена профорієнтаційна та агітаційна робота серед учнів ЗОШ № 94  м. Харкова щодо їх залучення до навчання у НФаУ. Була прочитана лекція на тему: «Навчання у НФаУ, висвітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету» та роздан інформаційно-рекламний матеріал. Були присутні: 13 учнів з 9-го класу.

collage_photocat-1

10.10.2016 р. на базі ЗОШ № 118  м. Харкова доц. кафедри товарознавства Бреусовою С. В. було проведена профорієнтаційна та агітаційна робота щодо залучення до навчання у НФаУ  учнів. На  ході цього заходу були роздані інформаційно-рекламні матеріали та прочитана лекція на тему:  “Навчання у НФаУ, висвітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету”. Були присутні: 27 учнів з 10-го класу.

collage_photocat-1

5.10.2016. Асистентом кафедри товарознавства Пуль-Лузан Вікторією Вікторівною була проведена профорієнтаційна і агітаційна робота серед учнів ЗОШ № 151 м.  Харкова по залученню їх до навчання в НФаУ. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали і прочитана лекція на тему: “Навчання в НФаУ, освітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету”. Були присутні: 17 учнів з 9-го класу.

collage-2

30.09.2016. Асистент кафедри товарознавства Пуль-Лузан Вікторія Вікторівна провела профорієнтаційну та агітаційну роботу серед учнів ЗОШ № 94 м. Харкова по залученню їх до навчання в НФаУ. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали і прочитана лекція на тему: “Навчання в НФаУ, освітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету”. Були присутні: 15 учнів з 8-го і 20 учнів з 6-х класів.

collage

29.09.2016. Професор кафедри товарознавства Коваленко Світлана Миколаївна провела профорієнтаційну і агітаційну роботу серед учнів ЗОШ № 118 м. Харкова по залученню їх до навчання в НФаУ. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали і прочитана лекція на тему: “Навчання в НФаУ, освітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету”. Були присутні: 55 учнів з 9-х класів.

collage_photocat-1

21.09.2016. Асистент кафедри товарознавства Халавка Марина Василівна провела профорієнтаційну і агітаційну роботу серед учнів ЗОШ № 151 м Харкова по залученню їх до навчання в НФаУ Були роздані інформаційно-рекламні матеріали і прочитана лекція на тему: “Навчання в НФаУ, освітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету “. Були присутні: 22 учня з 11 А класу.

collage_photocat 2

Звіти кафедри товарознавства за 2015-2016 учбовий рік. 

29.04.2016. Доц. кафедри товарознавства  Дядюн Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів   ХЗШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №49 м. Харків.  Прочитана лекція на тему «Якість товару – як основа здоров’я» Були присутні: 15 учнів 10- класу. 21 34

24.03.2016 р. Зав. кафедри товарознавства, проф. Барановою І. І. та ас. каф. товарознавства  Безпалою Ю. О. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ  студентів  Дніпродзержинського медичного училища, м. Дніпродзержинськ. Було роздано інформаційно-рекламні матеріали та проведене пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю серед студентів спеціальностей “Сестринська справа” (групи № 45, 46) та “Лікувальна справа” (група  № 14). Було присутні 72 студента.

123456

12.03.2016. Доц. кафедри товарознавства  Дядюн Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів Дергачівської гімназії №3  м.Харків 9 класів.  Прочитана лекція на тему «Якість товару – як основа здоров’я» та проведена екскурсія на тему: “Якість товару – як основа здоров’я». Присутні: 25 учнів 9 А, Б, В класів. Місце проведення: каф. товарознавства. Організатор: кафедра ФММ.

1234

11.12.2015.  Асп. кафедри товарознавства  Пуль-Лузан  В.В. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ  учнів  ЗОШ № 151 м. Харкова. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали. Прочитана лекція на тему:  навчання у НФаУ, висвітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету. Присутні 30 учнів, 9 б. кл. Місце проведення: ХЗОШ №151.

1234

30.11.2015. Проф.  каф. товарознавства Дем`яненко В. Г. та доц. каф. товарознавства Дем`яненко Д. В. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ  учнів ЗОШ №118 м. Харкова. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали. Прочитана лекція на тему: «Якість товару – як основа здоров’я». Присутні:  32 учня, 11 б. кл. Місце проведення: ХЗОШ №118. 1 2 3 4

19.11.2015. Доцентом кафедри товарознавства Бреусовою С.В. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу серед учнів Харківської ЗОШ № 118.  Була прочитана лекція на тему: «Вибір майбутньої професії – це вибір життя» та роздано інформаційно-рекламні матеріали про НФаУ. Присутні: 29 учнів 9 класів1 217.11.2015. Доц. кафедри товарознавства  Дядюн Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів  СЗОШ №151 м.Харків. Прочитана лекція на тему “Якість товару – як основа здоров’я» та проведена екскурсія на тему: “Якість товару – як основа здоров’я». Присутні 30 учнів, 9А кл. Місце проведення: каф. товарознавства. 1 2 3 4 5 17.11.2015. Ас. кафедри товарознавства  Безпала Ю.О. провела профорієнтаційну роботу серед учнів  СЗОШ №151 м. Харків. Проведено практичне заняття: “Дослідження товарознавчих аспектів парафармацевтичних засобів”. Присутні 30 учнів, 9А кл. Місце проведення: каф. товарознавства. 1 2 3 17.11.2015 Доц. кафедри промислової фармації  Юдіна  Ю. В.  провела профорієнтаційну роботу серед учнів  ЗОШ №151    м. Харків. Прочитана лекція  та проведена екскурсія на тему: “Підприємства з виробництва лікарських засобів”. Організатор – кафедра товарознавства. Присутні 30 учнів, 9А кл. 3 24 6.11.2015 Доц. кафедри товарознавства  Дядюн Тетяной Валеріївной було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ  учням  ХЗОШ №151 м.Харків. Було роздано інформаційно-рекламні матеріали. Прочитана лекція на тему:  навчання у НФаУ, висвітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету. Та підписана додаткова угода на подальшу співпрацю. Присутні 36 учнів, 9 а. кл. Місце проведення: ХЗОШ №151. 1 2 3 23.10.2015.

Кафедрою товарознавства було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ учнів  Харківської ЗОШ № 118. Була прочитана лекція на тему:  «НФаУ – вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти та науки», показан рекламний фільм про НФаУ, роздано інформаційно-рекламні матеріали. Захід провела: д. фарм. н., проф. Коваленко С. М.   Місце проведення: кафедра товарознавства. Присутні:  35 учнів 11 класів, 43 учня 9 класів  ХЗОШ № 118. Організатор: кафедра товарознавства.

1

2345