Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Профорієнтаційна робота кафедри

Звіти кафедри товарознавства за 2018-2019 учбовий рік.

07.11.2018 р. зав. каф. товарознавства, проф. Баранова І. І. та ас. Безпала Ю. О. провели профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо вступу на навчання в НФаУ серед учнів  10-А, 10-Б класів Харківської ЗОШ № 151.  Була прочитана лекція на тему: «НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки», показано рекламний відеофільм про НФаУ, роздані інформаційно-рекламні матеріали. Присутні: 36 учнів.

03.11.2018 р. День відкритих дверей НФаУ. Зав. каф. товарознавства, проф. Баранова І.І. та доц. Бреусова С.В. провели екскурсії по кафедрі товарознавства з демонстрацією наочних медичних та фармацевтичних товарів для учнів різних навчальних закладів .Також для учнів були прочитані лекції з тем: «Правила приймання та перевірка якості медичних приладів, апаратів та виробів», «Фармація: перспективи та майбутнє. Навчання в НФаУ, спеціальності та перспективи працевлаштування випускників НФаУ».

01.11.2018 р. проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. проведена профорієнтаційна та агітаційна робота щодо вступу на навчання в НФаУ серед учнів 11-А класу Харківської ЗОШ № 118. Була прочитана лекція на тему:  «НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки», роздано інформаційно-рекламні матеріали.

30.10.2018 р. доц. кафедри товарознавства Бреусова С. В. провела профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо вступу на навчання в НФаУ серед учнів  Харківської ЗОШ № 94. Була прочитана лекція на тему:  «НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки», роздано інформаційно-рекламні матеріали. Присутні: 26 учнів 9 класу.

17.10.2018 р. доц. кафедри товарознавства Запорожська С. М. провела профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо вступу на навчання в НФаУ серед учнів  Харківської ЗОШ № 94. Була прочитана лекція на тему:  «НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки», роздано інформаційно-рекламні матеріали. Присутні: 25 учнів 8 класів.

29.09.2018 р. Сьогодні, з радістю для всих майбутніх абітурієнтів, відкрив свої двері Національний фармацевтичний університет. Із року в рік кафедра товарознавства традиційно приймає участь у цьому заході. Ми раді були вітати учнів ЗОШ № 151 м. Харкова, на нашій кафедрі та зацікавити їх нашої дисципліною!

Звіти кафедри товарознавства за 2017-2018 учбовий рік.

21.05. 2018 р – у ХЗОШ №94 проведено профорієнтаційну роботу, роз’яснення щодо вступу й навчання в НФаУ. Учні отримали рекламно-інформаційні матеріали та запрошення відвідати виставку наукових досягнень кафедр НФаУ 16.05.2018 р. Прочитана лекція на тему: «Фармацевтична освіта в НФаУ: перспективи працевлаштування». Зі школою укладено договір про творчу співпрацю. ЛЕКТОР: ас. Безпала Ю. О. Присутні: 22 учні 9-А класу.

 

11.05. 2018 р – у ХЗОШ № 94 проведено профорієнтаційну роботу, роз’яснення щодо вступу й навчання в НФаУ. Учні отримали рекламно-інформаційні матеріали та запрошення відвідати виставку наукових досягнень кафедр НФаУ 16.05.2018 р. Прочитана  лекція на тему:  «Фармацевтична освіта в НФаУ: перспективи працевлаштування». ЛЕКТОР: проф. Баранова І. І.  Присутні: 23 учні 8-А класу.

11.05.2018 в ХЗОШ №105 проведено лекцію на замовлення кафедри фармакотерапії.   Учням зроблено об”яву про проведення виставки наукових досягнень  кафедр НФаУ 16.05.2018,  прочитана лекція на тему:   “Якість товарів як основа якості життя. Цікаві історичні факти з розвитку якості” ЛЕКТОР: доц. кафедри товарознавства Макарова О. Є. Присутні: 24 учні 9-А класу.

10.05.2018 в ХЗОШ №105  доц. кафедри товарознавства Макаровою О. Є. проведено профорієнтаційну роботу щодо вступу й навчання в НФаУ.  Учням зроблено об”яву про проведення виставки наукових досягнень  кафедр НФаУ 16.05.2018. Учні отримали рекламно-інформаційні матеріали та запрошення відвідати виставку наукових досягнень кафедр НФаУ. Прочитана  лекція на тему:  «Фармацевтична освіта в НФаУ: перспективи працевлаштування». Присутні: 26 учнів 9-А класу.

10.05.2018 в ХЗОШ № 118   ас. кафедри товарознавства Халавкою М. В. проведено профорієнтаційну роботу щодо вступу й навчання в НФаУ.  Учням зроблено об”яву про проведення виставки наукових досягнень  кафедр НФаУ 16.05.2018. Учні отримали рекламно-інформаційні матеріали та запрошення відвідати виставку наукових досягнень кафедр НФаУ. Прочитана лекція на тему: «Фармацевтична освіта в НФаУ: перспективи працевлаштування».Присутні: 23 учні 11-А класу.

 4.05.2018 р. у ХЗОШ №151 проведено профорієнтаційну роботу. Учням зроблено оголошення про виставку наукових досягнень кафедр НФаУ 16.05.2018, дані роз’яснення щодо вступу й навчання в НФаУ, роздано інформаційно-рекламні матеріали. Прочитана лекція на тему:  «НФаУ – фармацевтична освіта європейського рівня та впевнений крок у майбутнє». ЛЕКТОР: ас. кафедри товарознавства Нікітіна М. В. Присутні: 22 учні 9-А класу. Розміщено оголошення про Виставку наукових досягнень кафедр НФаУ  16.05.2018 на дошці оголошень у вестибюлі школи .

3.05.2018 р. доц. кафедри товарознавства Бреусова С. В. в ХЗОШ №118 проведена профорієнтаційна робота, де було зроблено оголошення про проведення «Виставки наукових досягнень кафедр НФаУ» 16.05.2018, пояснення щодо вступу та навчання в НФаУ, школярам роздали інформаційно-рекламні матеріали. Прочитана лекція на тему: «НФаУ – фармацевтична освіта європейського рівня і впевнений крок у майбутнє» Присутні: 22 учня 9-А класу. Розміщено оголошення про «Виставці наукових досягнень кафедр НФаУ» 16.05.2018 на дошці оголошень у вестибюлі школи.

11.04. 2018 р. у рамках проведення профорієнтаційної роботи серед учнів ХЗОШ № 118 доц. кафедри товарознавства Бреусовою С. В. були роздані рекламно-інформаційні матеріали, щодо вступу й навчання в НФаУ, прочитана лекція на тему: «НФаУ – фармацевтична освіта європейського рівня та впевнений крок у майбутнє» та продемонстрований рекламний відеофільм про НФаУ. Присутні: 26 учнів 11 класу.

4.04.2018 р в ЗОШ № 129 була проведена профорієнтаційна робота доц. кафедри товарознавства Макаровою О. Є. і прочитана лекція на тему: «Якість товарів як основа життя. Цікаві історичні факти про розвиток якості ». Присутні: 26 учнів 11-А класу
КАФЕДРА-ЗАМОВНИК: кафедра фармакотерапії НФаУ
КАФЕДРА Виконавець: кафедра товарознавства НФаУ

23.03.2018 доцент кафедри товарознавства Макарова О. Є. провела екскурсію по кафедрі товарознавства на тему «Історія розвитку товарознавства як науки», з демонстрацією наочних медичних та фармацевтичних товарів для учнів Харківської загальноосвітньої школи №49, організовану кафедрою ПАХФВ НФаУ. Для школярів було проведено практичне заняття з демонстрацією медичних товарів на тему «Що таке медичні прилади? Який термометр обрати для домашньої аптечки» (ауд. 426, доц. Макарова О. Є.) Захід відвідали учні 9-х класів Харківської загальноосвітньої школи №49 з їх класним керівником та супроводжуючим викладачем кафедри ПАХФВ у рамках профорієнтаційного табору PHARM CAMP.

21.03. 2018 р. у рамках проведення профорієнтаційної роботи серед учнів ХЗОШ № 118 проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. були роздані рекламно-інформаційні матеріали та роз”яснені особливості вступу та навчання в НФаУ, а також прочитана лекція на тему: «Сучасні методи захисту лікарських препаратів від підробок», продемонстрований рекламний відеофільм про НФаУ. Присутні: 22 учнів 10 класу.

24.01.2018 р. кафедру товарознавства відвідали  16 учнів з 8 та 10 класів Першотравневої ЗОШ Зміївського району, для яких була проведена екскурсія по кафедрі товарознавства “Історія кафедри і виникнення товарознавства” – доц. Бреусова С. В.; практичне заняття “Медичні прилади у домашньому використанні” – доц. Макарова О. Є. Та “Приготування м’яких лікарських форм (гель)”– ас. Безпала Ю. О.

3.11.2017 р. викладачі кафедри товарознавства провели екскурсію по кафедрі товарознавства на тему «Історія розвитку товарознавства як науки», з демонстрацією наочних зразків медичних і фармацевтичних товарів” для учнів Харківської загальноосвітньої школи № 68, організовану кафедрою косметології і аромології НФаУ. Проф. С. Н. Коваленко прочитала лекцію на тему «НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної науки». Для школярів було проведено практичне заняття з використанням медичних товарів на тему «Що таке медичні прилади та медичні апарати? Який термометр вибрати для домашньої аптечки » (доц. Макарова О. Є.). Захід відвідали 30 учнів 9-х класів.

collage_photocat22

31.10.2017 р. професор кафедри товарознавства Коваленко С. М. провела профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо вступу на навчання в НФаУ  серед учнів  Харківської ЗОШ № 118. Була прочитана лекція на тему:  «НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки», показано рекламний відеофільм про НФаУ, роздано інформаційно-рекламні матеріали. Були присутні 22 учні 10 класів.

 collage_photocat1236

18.10.2017 р. зав. каф. товарознавства, проф. Барановою І. І. та ас. каф. товарознавства Безпалою Ю. О. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення у НФаУ студентів Кам’янського медичного училища, м. Кам’янське. У рамках даної роботи студентам була прочитана лекція та продемонстрований відеофільм про НФаУ, а також прочитана лекція на тему “Якість товару – як основа здоров’я”. Було роздано інформаційно-рекламні матеріали та проведене пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю серед студентів спеціальностей «Сестринська справа» (групи №№ 6 та 18) та «Лікувальна справа» (група №№ 4 та 20), «Акушерська справа» (група № 19). Було присутні 130 студентів.

collage_photocat № 1collage_photocat2№ 2

27.09.2017 р доценти кафедри товарознавства Макарова О. Є. і Бреусова С. В. провели екскурсію по кафедрі товарознавства на тему «Історія розвитку товарознавства, як науки і актуальність товарознавства для сучасної фармацевтичної галузі», з демонстрацією наочних медичних і фармацевтичних товарів для учнів медичного коледжу ХМАПО 1-3 курсів денної форми навчання. Доц. Макарова О. Є. провела практичне заняття на тему «Товарознавчий аналіз медичних приладів для діагностики» і доц. Бреусова С. В. прочитала лекції на теми «Сучасні методи захисту лікарських препаратів від фальсифікації» і «Різновиди і призначення загальнохірургічних інструментів». Захід відвідали студенти Медичного коледжу ХМАПО 1-3 курсів (гр .: 01,11,13,14,21) денної форми навчання з  їх викладачем Кузнєцової А. А.

collage_photocat10

Звіти кафедри товарознавства за 2016-2017 учбовий рік. 

11.04.2017 р. доц. кафедри товарознавства С. В. Бреусовою у рамках профорієнтаційної роботи серед школярів 11-А та 11-Б класів Харківської гімназії № 122. була прочитана лекція  на тему «Якість товару  – як основа життя». Під час проведення лекцій особливу увагу школярів звертали саме на значення якості товарів для сучасних споживачів, а також були представлені цікаві факти про можливість виявлення фальсифікованих товарів, а саме лікарських препаратів та виробів медичного призначення.

collage_photocat36

29.03.2017 р.  зав. каф. товарознавства проф. Баранова І. І. та ас. Безпала Ю. О. провели  профорієнтаційну та агітаційну роботи щодо залучення до навчання у НФаУ здобувачів вищої освіти Кам’янського медичного коледжу. Під час проведення заходу студентам була прочитана лекція «Alma mater вітчизняної фармації – Національний фармацевтичний університет» та продемонстровано відеофільм про «Національний фармацевтичний університет». Також було роздано інформаційно-рекламні матеріали та проведено пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю серед спеціальностей «Сестринська справа» (групи №№ 16 та 29) та «Лікувальна справа» (группа № 33). Було присутньо 64 чоловіки.

новый коллаж 2222

новый коллаж13

21.03.2017 р асистент кафедри товарознавства Лебединець О. В. провела профорієнтаційну роботу серед учнів ХЗОШ № 151. Учням були роздані рекламно-інформаційні матеріали, надана інформація щодо умов вступу та навчання в НФаУ і прочитана лекція на тему: «Фармація: перспективи та прийдешнє. Навчання в НФаУ, спеціальності та перспективи працевлаштування випускників НФаУ». Також учні отримали запрошення відвідати «Ярмарок спеціальностей» 04.04.2017 р і «Pharm Сamp» – профорієнтаційний табір для школярів під час шкільних канікул. Було присутнє 16 учнів 11 класу.

collage_photocat 2

16.03.2017 р. співробітники  кафедри товарознавства провели екскурсію по кафедрі товарознавства з демонстрацією наочних медичних та фармацевтичних товарів  для учнів Харківської ЗОШ № 48. Даний захід було   організовано кафедрою управління та економіки підприємства НФаУ. Під час заходу зав. кафедрою, проф. І. І. Баранова та ас. Ю. О. Безпала провели практичне заняття для учнів за темою «Виготовлення парафармацевтичних засобів» у науково-дослідній лабораторії каф. товарознавства. Також були прочитані 2 лекції за темами «Захист фармацевтичних та медичних товарів від підробок» (ауд. 429-А, доц. Макарова О. Є.) та  «Ознайомлення з призначенням загальнохірургічних інструментів, приладів та апаратів» (ауд. 219, доц. Бреусова С. В.). Захід відвідали 26 учнів 9-10-11 –х класів Харківської ЗОШ № 48 з їх вчителями та класними керівниками.

collage 111

collage 2222

01.03.2017 р. Асистент кафедри товарознавства Халавка М. В. провела профорієнтаційну та агітаційну роботу серед учнів 9-А класу Харківської ЗОШ № 151. Учні отримали рекламно-інформаційні матеріали, інформацію щодо умов вступу й навчання в НФаУ, перспектив працевлаштування, а також запрошення відвідати День відкритих дверей 04.03.2017.  Була прочитана лекція на тему: «Фармація: перспективи та майбутнє. Навчання в НФаУ, спеціальності та перспективи працевлаштування випускників НФаУ». Були присутні 18 учнів.

1.123jpg

04.02.2017 відбувся День відкритих дверей НФаУ. Доценти кафедри товарознавства Макарова О. Є. та Бреусова С. В. зустріли у вестибюлі учнів закріпленої за кафедрою школи, взяли з ними участь у проведенні екскурсій по кафедрах НФаУ, провели екскурсію кафедрою товарознавства з демонстрацією наочних медичних та фармацевтичних товарів. Була прочитана лекція на тему «Якість товарів як основа здоров’я» (ауд. 429-А, доц. Макарова О. Є.), та проведено практичне заняття за темою «Читання фармацевтичного паковання» (ауд. 426, доц. Бреусова С. В.). На кафедрі фармакогнозії учні прослухали лекцію про хімічний склад та методи контролю якості лікарської рослинної сировини та фітохімічних препаратів, яку для них прочитав доц. Бойнік В. В. Доц. Макарова О. Є. та Бреусова С. В. організували для учнів ЗОШ №118 проведення практичного заняття на кафедрі промислової фармації під керівництвом доц. Манського О. А. та Солдатова Д. П. на тему «Технологія виготовлення мікрокапсул». Учні з великим зацікавленням отримали власноруч виготовлені мікрокапсули. Захід відвідали 14 учнів з 10 класу Харківської ЗОШ №118 з їх класним керівником Точоних Вікторією Олександрівною.

collage_photocat 1236

01.02.2017 р. доцентом кафедри товарознавства Макаровою О. Є. була провела профорієнтаційна і агітаційна робота серед учнів 10-А та 11-А класів школи № 151 м. Харкова. Учням була роздана рекламно-інформаційні матеріали, а саме інформацію про умови вступу та навчання в НФаУ, перспективи працевлаштування, нагадування про своєчасну реєстрацію на ЗНО і запрошення відвідати День відкритих дверей 04.02.2017. Учні також прослухали лекцію «Що таке якість? Яку роль воно відіграє в нашейжізні? Цікаві історичні факти розвитку якості ». Були присутні 25 учнів.

collage_photocat 123

21.11.2016 р. доц. Макаровою О. Є. було проведено профорієнтаційну і агітаційну роботу по залученню до навчання в НФаУ учнів школи № 94 м Харкова. В рамках даної роботи була прочитана лекція на тему: «Якість товару – як основа здоров’я». Були присутні 15 учінів 11 класу.

collage_photocat125

17.11.2016 р. Зав. каф. товарознавства, проф. Барановою І. І. та ас. каф. товарознавства Безпалою Ю. О. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення у НФаУ студентів Кам’янського медичного училища, м. Кам’янське (м. Дніпродзержинськ). У рамках даної роботи студентам була прочитана лекція та продемонстрований відеофільм про НФаУ, а також прочитана лекція на тему “Якість товару – як основа здоров’я”. Було роздано інформаційно-рекламні матеріали та проведене пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю серед студентів спеціальностей «Сестринська справа» (групи №№15 та 30) та «Лікувальна справа» (група № 28). Було присутні  33 студента.

collage_photocat11

17.11.2016 р. проф. Коваленко Св. М. та доц. Бреусовою С. В. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ учнів  ЗОШ № 118  м. Харкова. У рамках даної роботи була прочитана лекція на тему: «Якість товару – як основа здоров’я». Присутні 35 учнів (10-11 класів).

collage_photocat-123

2.11.16 р. доц. кафедри товарознавства Дядюн Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів  9 –х класів ЗОШ №114  м. Харкова. У рамках проведеної роботи, учням була прочитана лекція та проведена екскурсія по кафедрі на тему «Якість товару – як основа здоров’я». На даному заході було присутньо 32 учня. Організатор – кафедра «Фармацевтичного маркетингу та менеджменту»

collage_photocat-1

11.10.2016 р. доц. кафедри товарознавства Дядюн Т. В. була проведена профорієнтаційна та агітаційна робота серед учнів ЗОШ № 94  м. Харкова щодо їх залучення до навчання у НФаУ. Була прочитана лекція на тему: «Навчання у НФаУ, висвітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету» та роздан інформаційно-рекламний матеріал. Були присутні: 13 учнів з 9-го класу.

collage_photocat-1

10.10.2016 р. на базі ЗОШ № 118  м. Харкова доц. кафедри товарознавства Бреусовою С. В. було проведена профорієнтаційна та агітаційна робота щодо залучення до навчання у НФаУ  учнів. На  ході цього заходу були роздані інформаційно-рекламні матеріали та прочитана лекція на тему:  “Навчання у НФаУ, висвітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету”. Були присутні: 27 учнів з 10-го класу.

collage_photocat-1

5.10.2016. Асистентом кафедри товарознавства Пуль-Лузан Вікторією Вікторівною була проведена профорієнтаційна і агітаційна робота серед учнів ЗОШ № 151 м.  Харкова по залученню їх до навчання в НФаУ. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали і прочитана лекція на тему: “Навчання в НФаУ, освітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету”. Були присутні: 17 учнів з 9-го класу.

collage-2

30.09.2016. Асистент кафедри товарознавства Пуль-Лузан Вікторія Вікторівна провела профорієнтаційну та агітаційну роботу серед учнів ЗОШ № 94 м. Харкова по залученню їх до навчання в НФаУ. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали і прочитана лекція на тему: “Навчання в НФаУ, освітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету”. Були присутні: 15 учнів з 8-го і 20 учнів з 6-х класів.

collage

29.09.2016. Професор кафедри товарознавства Коваленко Світлана Миколаївна провела профорієнтаційну і агітаційну роботу серед учнів ЗОШ № 118 м. Харкова по залученню їх до навчання в НФаУ. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали і прочитана лекція на тему: “Навчання в НФаУ, освітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету”. Були присутні: 55 учнів з 9-х класів.

collage_photocat-1

21.09.2016. Асистент кафедри товарознавства Халавка Марина Василівна провела профорієнтаційну і агітаційну роботу серед учнів ЗОШ № 151 м Харкова по залученню їх до навчання в НФаУ Були роздані інформаційно-рекламні матеріали і прочитана лекція на тему: “Навчання в НФаУ, освітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету “. Були присутні: 22 учня з 11 А класу.

collage_photocat 2

Звіти кафедри товарознавства за 2015-2016 учбовий рік. 

29.04.2016. Доц. кафедри товарознавства  Дядюн Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів   ХЗШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №49 м. Харків.  Прочитана лекція на тему «Якість товару – як основа здоров’я» Були присутні: 15 учнів 10- класу. 21 34

24.03.2016 р. Зав. кафедри товарознавства, проф. Барановою І. І. та ас. каф. товарознавства  Безпалою Ю. О. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ  студентів  Дніпродзержинського медичного училища, м. Дніпродзержинськ. Було роздано інформаційно-рекламні матеріали та проведене пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю серед студентів спеціальностей “Сестринська справа” (групи № 45, 46) та “Лікувальна справа” (група  № 14). Було присутні 72 студента.

123456

12.03.2016. Доц. кафедри товарознавства  Дядюн Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів Дергачівської гімназії №3  м.Харків 9 класів.  Прочитана лекція на тему «Якість товару – як основа здоров’я» та проведена екскурсія на тему: “Якість товару – як основа здоров’я». Присутні: 25 учнів 9 А, Б, В класів. Місце проведення: каф. товарознавства. Організатор: кафедра ФММ.

1234

11.12.2015.  Асп. кафедри товарознавства  Пуль-Лузан  В.В. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ  учнів  ЗОШ № 151 м. Харкова. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали. Прочитана лекція на тему:  навчання у НФаУ, висвітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету. Присутні 30 учнів, 9 б. кл. Місце проведення: ХЗОШ №151.

1234

30.11.2015. Проф.  каф. товарознавства Дем`яненко В. Г. та доц. каф. товарознавства Дем`яненко Д. В. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ  учнів ЗОШ №118 м. Харкова. Були роздані інформаційно-рекламні матеріали. Прочитана лекція на тему: «Якість товару – як основа здоров’я». Присутні:  32 учня, 11 б. кл. Місце проведення: ХЗОШ №118. 1 2 3 4

19.11.2015. Доцентом кафедри товарознавства Бреусовою С.В. було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу серед учнів Харківської ЗОШ № 118.  Була прочитана лекція на тему: «Вибір майбутньої професії – це вибір життя» та роздано інформаційно-рекламні матеріали про НФаУ. Присутні: 29 учнів 9 класів1 217.11.2015. Доц. кафедри товарознавства  Дядюн Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів  СЗОШ №151 м.Харків. Прочитана лекція на тему “Якість товару – як основа здоров’я» та проведена екскурсія на тему: “Якість товару – як основа здоров’я». Присутні 30 учнів, 9А кл. Місце проведення: каф. товарознавства. 1 2 3 4 5 17.11.2015. Ас. кафедри товарознавства  Безпала Ю.О. провела профорієнтаційну роботу серед учнів  СЗОШ №151 м. Харків. Проведено практичне заняття: “Дослідження товарознавчих аспектів парафармацевтичних засобів”. Присутні 30 учнів, 9А кл. Місце проведення: каф. товарознавства. 1 2 3 17.11.2015 Доц. кафедри промислової фармації  Юдіна  Ю. В.  провела профорієнтаційну роботу серед учнів  ЗОШ №151    м. Харків. Прочитана лекція  та проведена екскурсія на тему: “Підприємства з виробництва лікарських засобів”. Організатор – кафедра товарознавства. Присутні 30 учнів, 9А кл. 3 24 6.11.2015 Доц. кафедри товарознавства  Дядюн Тетяной Валеріївной було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ  учням  ХЗОШ №151 м.Харків. Було роздано інформаційно-рекламні матеріали. Прочитана лекція на тему:  навчання у НФаУ, висвітлення перспектив працевлаштування після закінчення університету. Та підписана додаткова угода на подальшу співпрацю. Присутні 36 учнів, 9 а. кл. Місце проведення: ХЗОШ №151. 1 2 3 23.10.2015.

Кафедрою товарознавства було проведено профорієнтаційну та агітаційну роботу щодо залучення до навчання у НФаУ учнів  Харківської ЗОШ № 118. Була прочитана лекція на тему:  «НФаУ – вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти та науки», показан рекламний фільм про НФаУ, роздано інформаційно-рекламні матеріали. Захід провела: д. фарм. н., проф. Коваленко С. М.   Місце проведення: кафедра товарознавства. Присутні:  35 учнів 11 класів, 43 учня 9 класів  ХЗОШ № 118. Організатор: кафедра товарознавства.

1

2345