Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Конференції

22 березня  2019 року відбудеться V науково-практична конференція з міжнародньою участю  «Medical devices»

Вельмишановні  колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі V науково-практична конференція з міжнародньою участю  «Medical devices», яка відбудеться 22 березня  2019 року. Участь в конференції і публікація матеріалів безкоштовні. Матеріали можна надавати до 20 березня 2019 року. Конференція зареєстрована в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації.  Вимоги до оформлення публікацій представлені в інформаційному листі.

Також у рамках конференції пройде тренінг із провідними фахівцями у області медичної техніки. Кожен учасник особисто зможе провести порівняльний аналіз різних типів тонометрів (механічних, напівавтоматичних та автоматичних) та небулайзерів (компресорних, ультразвукових та «mesh»-небулайзерів). По закінченню тренінгу кожен учасник отримає  сертифікат (6 год). 


Для реєстрації слід заповнити реєстраційну форму

Результати реєстрації можна відстежувати за посиланням.


 

Бажаємо успіхів!

З повагою, оргкомітет.

 

6 квітня 2018 року відбулася IV науково-практична internet-конференція з міжнародною участю  «ТОВАРОЗНАВЧИЙ АНАЛІЗ ТОВАРІВ АПЕТЧНОГО АСОРТИМЕНТУ

Збірник тез за матеріалами конференції.

Обложка конференция-01-1

Збірник тез за матеріалами конференції.

15 квітня 2016 року відбудеться III науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «ТОВАРОЗНАВЧИЙ АНАЛІЗ ТОВАРІВ ОБМЕЖЕНОГО АПТЕЧНОГО АСОРТИМЕНТУ»

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі III науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «ТОВАРОЗНАВЧИЙ АНАЛІЗ ТОВАРІВ ОБМЕЖЕНОГО АПТЕЧНОГО АСОРТИМЕНТУ», яка відбудеться 15 квітня 2016 року. Участь в конференції і публікація матеріалів безкоштовні, матеріали можна надавати до 1 квітня 2016 року. Конференція зареєстрована в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації Вимоги до оформлення публікацій представлені в інформаційному листі.

Бажаємо успіхів!

З повагою, оргкомітет.

19 березня 2013 р. відбулася II науково-практична конференція з міжнародною участю «ТОВАРОЗНАВЧІ  АСПЕКТИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРІВ»

p60923-204917-3

Збірник тез за матеріалами конференції