Федоренко Вікторія Олександрівна

фЕДОРЕНКО В СОТРУДНИКИ

ФЕДОРЕНКО Вікторія Олександрівна (18.04. м. Харків) – старший лаборант кафедри товарознавства НФаУ

У 1984 р. закінчила Харківський технікум радянської торгівлі за спеціальністю «Товарознавець».

У НФаУ працює з 1993 р. Трудову діяльність розпочала у науково-дослідній частині. Приймала активну участь в обласних, міжрегіональних та міжнародних виставках і конкурсах різного рівня, які проходили в Харкові та Києві. Брала участь у роботі, пов’язаній з підготовкою інформаційних, наукових видань НФаУ, оригінал-макетів матеріалів конференцій, семінарів та інших заходів.

У 2014 році була переведена до патентно-інформаційного відділу НДЧ, де виконувала обов’язки, пов’язані з охороною об’єктів інтелектуальної власності у відповідності з чинним законодавством.

З 2015 р. та по теперішній час працює старшим лаборантом кафедри товарознавства. Відповідає за забезпечення кафедри матеріалами для проведення практичних занять.