НІКІТІНА Марина Віталіївна

НІКІТІНА Марина Віталіївна (31.08 м. Харків) – кандидат фармацевтичних наук, асистент кафери товарознавства НФаУ. Закінчила НФАУ в 2006 році за спеціальністю “Технологія парфюмерно косметичних засобів”, магістратуру НФаУ 2007 по спеціальності “Технологія парфумерно косметичних засобів”, та здобула кваліфікацію магістра фармації. У НФаУ працює з 2007 року: старший лаборант кафедри косметології і аромології (2007-2013), асистент кафедри косметології і аромології (2013-2015), з 2016 р. і по теперішній час асистент кафедри товарознавства. У 2013 захистила кандидатську дисертацію на тему “Розробка складу та стандартизація крем-гелю для лікування вугрової хвороби” на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за специальні 15.00.01 (наук. кер. -д.ф.н. проф Баранова І. І. ).
Основний напрямок наукової діяльності – розробка лікарських і парафармацевтических засобів для місцевого застосування
Ас. М. В. Нікітіна є автором і співавтором понад 15 статей у фахових виданнях, 1 патенту, 20 тез до науково-практичних конференцій.