БРЕУСОВА Світлана Вікторівна

БРЕУСОВА Світлана Вікторівна (12.03. м. Харків) – кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри товарознавства НФаУ. Закінчила Харківську державну академію міського господарства (1997), в якій працювала в науково-дослідному секторі (1997-2001); у НФаУ працює: старший лаборант (2004-2009), асистент (2006-2011), доцент кафедри товарознавства (2012). На кафедрі виконувала обов’язки: матеріально-відповідальна (2004-2009), завуч (2009-2011), методист кафедри (2012). Працює зі студентським науковим товариством (понад 30 студентів, які приймали та приймають участь в Міжнародних науково-практичних конференціях). Займається профорієнтаційною та організаційно – виховною діяльністю. Навчально-методична робота: розробила на базі НФаУ дистанційний курс «Товарознавство на фармацевтичному підприємстві» для магістрів спеціальності «Фармація»; читає лекції з товарознавства; автор та співавтор 4-х практикумів, 2-х навчальних посібників, методичних рекомендацій, навчальних і типових програм та інших навчально-методичних матеріалів.

Науково-дослідна робота: розроблення нових технологій створення лікарських препаратів рослинного походження; дослідження в галузі паковання, марковання, транспортування товарів медичного та фармацевтичного призначення, а також нових засобів захисту від підробок лікарських препаратів. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка складу та технології сиропу на основі фенольного комплексу із суцвіть липи серцевидної» 2010 року. Співавтор быльше 25 наукових праць, у т.ч. стаття до «Фармацевтичної енциклопедії».

БРЕУСОВА Світлана Вікторівна БРЕУСОВА Світлана Вікторівна БРЕУСОВА Світлана Вікторівна БРЕУСОВА Світлана Вікторівна
БРЕУСОВА Світлана ВікторівнаБРЕУСОВА Світлана Вікторівна