22 листопада 2021. У рамках профорієнтаційної роботи кафедрою товарознавства відбулося пiдписання угоди про спiвпрацю та проведення  лекції ХЗОШ № 94.

19 листопада 2021 р. У рамках виховної роботи за напрямом “Здоров'я та пропаганда здорового способу життя” була прочитана лекція на тему «Як зберегти свій імунітет» для здобувачів вищої освіти 4 курсу, 1 гр. спеціальності “Технології фармацевтичних препаратів”.

22.11.2021. У рамках профорієнтаційної роботи кафедрою товарознавства відбулося пiдписання угоди про спiвпрацю та проведення  лекції  на тему:  Національний фармацевтичний університет – флагман об”єднання фармацевтичної спільноти України” на лекції були присутні ХЗОШ № 94, м. Харків учні 11-х кл, у кількості 17 учнів. Було надана інформація  та матеріал щодо навчання у НФаУ.  Виконавець:  ас.  Дядюн Т.В.