10 грудня 2021 р. У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ було проведене засідання та прочитана лекція «ЕКО-проект Національного фармацевтичного університету» в кураторській 9 групі 4 курсу спеціальності «Фармація».

10 грудня 2021 р. У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ було проведене засідання та прочитана лекція «ЕКО-проект Національного фармацевтичного університету» в  кураторській 9 групі 4 курсу спеціальності «Фармація».
10.12.2021 р. У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ було проведене засідання стосовно «Інструкції про поводження з відходами в НФаУ» (ІПВ А3.2-48-205) та прочитана лекція «ЕКО-проект Національного фармацевтичного університету» в  кураторській 9 групі 4 курсу спеціальності «Фармація». Куратор групи: доц. Бреусова С. В.