09 грудня 2021р. У рамках профоріентаційної роботи відбулась бесіда на тему: «Національний фармацевтичний університет – флагман об’єднання фармацевтичної спільноти України» для школярів ХЗОШ № 118, 10 – Б класу.

09 грудня 2021р. У рамках профоріентаційної роботи відбулась бесіда на тему: «Національний фармацевтичний університет – флагман об’єднання фармацевтичної спільноти України» для школярів ХЗОШ № 118, 10 - Б класу.
09.12.2021 р. У рамках профорієнтаційної роботи кафедрою товарознавства була проведена  бесіди на тему:  «Національний фармацевтичний університет – флагман об’єднання фармацевтичної спільноти України» на лекції були присутні ХЗОШ № 118, м. Харків учні 10-Б кл., у кількості 28 учнів. Було надана інформація та матеріал щодо навчання у НФаУ, а також пропозиція щодо підготовки до ЗНО у нашому навчальному закладі на наступний рік.  Виконавець:  доц.  Бреусова С. В.