11 грудня 2021р. У рамках профорієнтаційної роботи «День знайомства з НФаУ» формат offline на кафедрі товарознавства було проведено практичне заняття «Своєчасна діагностика стану організму за допомогою тонометрів, термометрів та пульсоксиметру».

11.12.2021р. У рамках профорієнтаційної роботи «День знайомства з НФаУ» формат offline на кафедрі товарознавства було проведено практичне заняття «Своєчасна діагностика стану організму за допомогою тонометрів, термометрів та пульсоксиметру».   для учнів 9-10 кл. ХЗОШ №2 та Boiko School. Виконавці кафедра товарознавства: доц. Бреусова С.В., ас.  Дядюн Т.В.