24 січня 2022 року. У рамках виховної роботи була проведенна бесіда з кураторською групою Фармація 1 курс, 2 групи “Про положення та порядок формування рейтенгу здобувачів вищої освіти у національному фармацевтичному університеті “. Куратором Дядюн Т.В.

24 січня 2022 року. У рамках виховної роботи була проведенна бесіда з кураторською групою Фармація 1 курс, 2 групи "Про положення та порядок формування рейтенгу здобувачів вищої освіти у національному фармацевтичному університеті ". Куратором Дядюн Т.В.