10 лютого 2022 р. У рамках виховної роботи за напрямом "Здоров'я та пропаганда здорового способу життя", на кафедрі товарознавства проведено практичне занняття ас. Дядюн Т.В.   на тему: «Сучасний асортимент ортопедичних виробів та правила користування ними»

10 лютого 2022 р. У рамках виховної роботи за напрямом “Здоров’я та пропаганда здорового способу життя”, на кафедрі товарознавства проведено практичне занняття ас. Дядюн Т.В.   на тему: «Сучасний асортимент ортопедичних виробів та правила користування ними» для здобувачів вищої освіти 2 курсу, 3гр. ФТб 20 (3,10д). На цьому заході були розглянуті сучасні види бандажів, показаний принцип їх дії та правила користування ними.