Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Інформація для студентів заочної форми навчання

Шановні здобувачі вищої освіти заочної форми навчання!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 р. №406  «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та листа Міністерства освіти і науки України від 27.03.2020 №1/9-178 «Щодо завершення 2019/2020 навчального року» Національним фармацевтичним університетом внесені зміни до графіку навчально-екзаменаційних сесій для студентів заочної форми навчання на весняний семестр 2019-2020 н. р. та організовано освітній процес із використанням on-line освітніх технологій.

Надаємо Вам Розклад online занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення на період з 12.05.20 по 23.05.20 рр.

КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО АКСР

Методичка по контрольним роботам за дисципліною “Медичне та фармацевтичне товарознавство” для студентів заочної форми навчання

У разі виникнення питань по підготовці контрольної роботи звертатися до проф. каф. товарознавства, док. фарм. наук  Коваленко Світлані Миколаївні.

З інформаційним матеріалом для підготовки до контролю знань можна ознайомитися, пройшовши за посиланням

Питання для підготовки до АКСР з дисципліни: «Медичне та фармацевтичне товарознавство» для спеціальностей «Фармація», «Клінічна фармація»

Питання для підготовки до АКСР з дисципліни: «Основи матеріалознавства. Тара та паковання» для спеціальності «Технологія фармацевтичних препаратів»

Питання для підготовки до АКСР з дисципліни: «Фармацевтичне та парфумерно-косметичне товарознавство» для спеціальності «Технологія парфумерно-косметичних засобів»

Методичні рекомендації з підготовки до АКР:

зі спеціальності ТПКЗ

зі спеціальності “Фармація” та “Клінічна фармація”

зі спеціальності ТФП

Приклади практичних завдань та кросвордів

Приклади ситуаційних завдань

Приклади тестових завдань для контролю знань

Методи контролю знань