Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Новини

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 08.06.2020р. була  проведена он-лайн лекція “Як зберегти свій імунітет” доц. каф. товарознавства Бреусовою С.В.  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 2 курсу 10 групи, 3 курсу 7 групи та 4 курсу 8 групи спеціальності «Фармація». Організатори:  доц. Бреусова С. В., ас. Дядюн Т. В.

04.06. 2020 р. У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ  була  проведена он-лайн бесіда з метою нагадування про захист свого здоров’я у період карантину.  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 2 курсу 10 групи, 3 курсу 7 групи та 4 курсу 8 групи спеціальності «Фармація». Організатори:  доц. Бреусова С. В., проф. Баранова І.І., ас. Дядюн Т. В.

29.05.2020 р. доктор ветеринарних наук Д.В. Морозенко та доц. Дядюн Т. В. провели профорієнтаційну роботу серед учнів Харківської школи № 151 та прочитали лекцію на тему Навчання у НФаУ Освітня програма« Хвороби дрібніх Домашніх тварин »,« Ветеринарна Фармація ». Присутні: учні 10 та 11 класу.

29.05.2020 р доц. Дядюн Т. В. провела профорієнтаційну роботу серед учнів Харківської школи № 151 та прочитали лекцію на тему НФаУ – Флагман об’єднання фармацевтичної спільноти України”. Присутні: учні 10 та 11 класу.

Шановні здобувачі вищої освіти заочної форми навчання!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 р. №406  «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та листа Міністерства освіти і науки України від 27.03.2020 №1/9-178 «Щодо завершення 2019/2020 навчального року» Національним фармацевтичним університетом внесені зміни до графіку навчально-екзаменаційних сесій для студентів заочної форми навчання на весняний семестр 2019-2020 н. р. та організовано освітній процес із використанням on-line освітніх технологій.

Надаємо Вам Розклад online занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення на період з 12.05.20 по 23.05.20 рр.

08 травня 2020 р. кафедрою товарознавства спільно з кафедрою лабораторної діагностики НФаУ вперше був проведений міжкафедральний науково-практичного on-line семінар  на тему «Тест-смужки – як сучасний засіб діагностики  стану здоров’я людини»  Детальніше

Шановні колеги!!!

Кафедра товарознавства запрошує Вас прийняти участь  у міжкафедральному науковопрактичному online семінарі «Тест-смужки – як сучасний засіб діагностики  стану здоров’я людини», який  відбудеться 08 травня 2020 року о 15.30 годині. Детальніше

05.05.2020 р. на кафедри товарознавства відбулося методичне засідання на тему «Товарознавчий аналіз шовних матеріалів і проколюють голок» в режимі online на вебплатформі Zoom. Відповідальна особа: доц. Бреусова С.В.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 04.05.2020р. була  проведена он-лайн екскурсія присвячена до 75-річчя закінчення ІІ Вітчизняної війни з відвідуванням Мемориального комплексу «Высота маршала И. С. Конева».  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 2 курсу 10 групи та 4 курсу 8 групи спеціальності «Фармація». Організатори:  доц. Бреусова С. В., ас. Дядюн Т. В.

30.04.2020 р. відбулося засідання кафедри товарознавства в режимі online на вебплатформі Zoom.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 29.04.2020р. була  проведена он-лайн екскурсія з відвідуванням музею Alla scoperta dei Musei Vaticani (Відкриття музеїв Ватикану), Рим.  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 2 курсу 10 групи спеціальності «Фармація». Організатори:  доц. Бреусова С. В., ас. Дядюн Т.В., ас. Безпала Ю.О.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 28.04.2020р. була  проведена он-лайн екскурсія у Британську  галерею Тейт (Лондон). Художній музей з найбільшим зібранням британського мистецтва з 1500 року до наших днів, включаючи шедевр Джона Єверетт Мілле «Офелія» 1852 р. Детально вивчили сюжет, історію створення і символізм картини.На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 3 курсу 7 групи спеціальності «Фармація». Організатор:  ас. Дядюн Т. В., доц. Бреусова С. В., проф. Коваленко С.М.

27.04.2020 р. проф. Баранова І. І., проф. Коваленко С. М. та ас. Дядюн Т. В. провели профорієнтаційну роботу серед учнів Харківської школи 151 та прочитали лекцію на тему «Використання дезінфікуючих засобів в умовах карантину». Присутні: учні 10 А класу.

27.04.2020 р. проф. Баранова І. І., проф. Коваленко С. М. та ас. Дядюн Т. В. провели профорієнтаційну роботу серед учнів Харківської школи 151 та прочитали лекцію на тему «Медичні маски як обов’язковий елемент захисту”. Присутні: учні 10 А класу.

27.04.2020 р. проф. Коваленко С. М. та ас. Дядюн Т. В. провели профорієнтаційну роботу серед учнів Харківської школи 151 та прочитали лекцію на тему «Термометри як невід’ємний елемент температурного скринінгу в умовах карантину». Присутні: учні 10 А класу.

24.04.2020 р. на кафедры товарознавства відбулося методичне засідання на тему “Приймання товарів на аптечний склад” у режимі on-line на веб-платформі  Zoom . Відповідальна особа: ас. Дядюн Т. В.

22.04.2020 р. проф. Баранова І. І. та ас. Дядюн Т. В. провели профорієнтаційну роботу серед учнів Харківської школи 151 та прочитал лекцію на тему НФаУ лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної науки. Присутні: учні 10 А класу.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 22.04.2020 р. була  проведена он-лайн екскурсія з ознайомленням 35 музеїв світу, які можна відвідати онлайн. На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 3 курсу 7 групи спеціальності «Фармація». Організатор:  ас. Дядюн Т. В.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 20.04.2020 р. була  проведена он-лайн екскурсія з відвідуванням музею «Писанка», Коломия.  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 2 курсу 10 групи спеціальності «Фармація». Організатор:  доц. Бреусова С. В.

10.04.2020 р. на кафедры товарознавства відбулося методичне засідання на тему “Паковання, марковання готових лікарських засобів” у режимі on-line на веб-платформі  Zoom . Відповідальна особа: проф. Ковалекно С. В.

Шановні здобувачі вищої освіти НФаУ!

Згідно наказу від 11.03.2020 р. № 139 «Про запровадження карантинних заходів в НФаУ» тимчасово призупиняється освітній процес в університеті на період з 12.03.2020 р. до 03.04.2020 р. включно.

На цей період викладачами кафедри буде наданий інформаційний матеріал, завдання для виконання практичних занять у «Робочому журналі», а також список самостійних робіт. Детальніше

Шановні колеги!!!

Науково-практичний міжкафедральний семінар «Медичні апарати. Особливості використання в домашніх умовах. Рекомендації провізорам. Глюкометри. Іригатори для порожнини рота” переноситься на травень 2020 року.

Шановні колеги!!!

Кафедра товарознавства запрошує Вас прийняти участь  у науково-практичному міжкафедральному семінарі «Медичні апарати. Особливості використання в домашніх умовах. Рекомендації провізорам. Глюкометри. Іригатори для порожнини рота», який  відбудеться 18 березня 2020 року о 15.00 годині в науковій бібліотеці НФаУ.

12.03. 2020 доц. Бреусовою С. В.у  рамках ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з косметології   на каф. товарознавства була проведена профорієнтаційна робота серед студентів 5, 6 курсів викладачів вищих медичних закладів (університетів, академій, інститутів) з міст Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Одеси, Києва, Харкова.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 11.03.2020 р. відбулась зустріч з кураторською 10 групою 2 курсу, спеціальності «Фармація», на якій обговорювались питання щодо профілактики та запобігання коронавірусної інфекції. Відповідальна за організацію: доц. Бреусова С.В.

10.03.2020 р проф. Коваленко С. М. була проведена профорієнтаційна робота серед учнів Харківської ЗОШ № 118 і прочитана лекція на тему “НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки”. Присутні: учні класу у кількісті 20 учнів.

06.03.2020 р. відбулася VІ науково-практичній конференції з міжнародною участю «ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ТОВАРОЗНАВСТВО».  Детальніше. Також у рамках конференції було проведено було проведено засідання опорної кафедри товарознавства з однопрофільними кафедрами ВНЗ УкраїниДетальніше

На кафедрі товарознавтства 05.03.2020 року ректором НФаУ Аллою Котвіцькою було урочисто відкрито навчально-тренінговий клас з сучасних напрямків розвитку медичної техніки.
Висловлюємо велику вдячність Генеральному директору Компанії ПП ТПК «Ергоком» Віталію Алексєєву за креативний підхід та всебічну допомогу у оснащені сучасного навчально-тренінговий класу зразками новітніх медичних виробів провідних фірм-виробників світу: «Nissei», «Little doctor», «Wellcare», «CareSens», «Фиатос».
Виражаємо сердечну вдячність Олені Вепрік та Наталії Алексєєвої за високу професійну майстерність, плідну співпрацю та допомогу у створенні навчально-тренінговий класу, проведенні майстер-класів з користування медичними приладами та апаратами.

Як завжди, щиро вдячні нашому постійному спонсору компанії ТМ “Йодо” за підтримку у проведенні заходів кафедри товарознавства та Національного фамацевтичного університету.

Також співробітники кафедри товарознавства були відзначені подяками від Генерального директора Компанії ПП ТПК «Ергоком» Віталія Алексєєва за професійну майстерність та активну участь у підготовці та впровадженні у навчальний процес низки тем з сучасних напрямків розвитку медичної техніки.

Також 05 березня 2020 р.  кафедра товарознавства відбувся міжкафедральний семінар «Сучасні тенденції розвитку медичної техніки» Детальніше

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 28.02.2020 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему «Медичні апарати та прилади  для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Іригатори” керівником Харківського регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Вєпрік О.В., під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 4 курсу, 10 групи спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення іригаторів.

27.02.2020 року в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц. кафедри товарознавства Дядюн Т. В. прочитана леу кція для вітчизняних студентів 4 курсу, 2, 8 гр. спеціальності “Фармація” на тему «100 причин бути щасливим і здоровим»

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 25.02.2020 р. відбулось святкування благодiйного марафону «Вiд серця до серця», який вiдбувся у рамках святкування «Масляної» з кураторськими 10 групою 2 курсу та 7 групою 3 курсу, спеціальності «Фармація» та їх кураторами: доц. Бреусовою С. В. та ас. Безчаснюк О. М.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 25.02.2020 р. відбулась зустріч з кураторською 10 групою 2 курсу, спеціальності «Фармація», на якій обговорювались організаційні питання щодо правил поведінки під час епідемій, у тому числі коронавірус (вiдповiдно до розпорядження НФаУ № 30 вiд 12.02.2020 року “Про запобiгання розповсюдження захворювань, викликаних кopoнaвipycoм). Відповідальна за організацію: доц. Бреусова С.В.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 20.02.2020 р. відбулась зустріч з кураторською 7 групою 3 курсу, спеціальності «Фармація», на якій обговорювались організаційні питання щодо правил поведінки під час епідемій, у тому числі коронавірус (вiдповiдно до розпорядження НФаУ № 30 вiд 12.02.2020 року “Прозапобiгання розповсюдження захворювань, викликаних кopoнaвipycoм). Відповідальна за організацію: асист. Безчаснюк О.М.

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 20.02.2020 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему “Медичні апарати та прилади. Іригатори” керівником Харківського регіонального представництва Вєпрік О.В.,  під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 4 курсу 1 гр. освітньої програми «Фармація» про асортимент та призначення Іригаторів.

20.20.2020 р. У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ  на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему “Медичні апарати та прилади. Іригатори” керівником Харківського регіонального представництва Вєпрік О.В.,  під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 4 курсу 7 гр. освітньої програми «Фармація» про асортимент та призначення Іригаторів.

20.02.2020 року в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. Н. була прочитана лекція для студентів 5 курсу 1 групи СНД спеціальності «Фармація» на тему «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. Після закінчення лекції зі студентами було проведено тестування за темою Досить вітамінів у вашому організмі?

18.02.2020 р. проф. Коваленко С.М. провела зустріч-бесіду із викладачем біології Євдокимовою А. Д. (Харківська ЗОШ № 118) з приводу організації і проведення відкритих лабораторних занять викладачами НФаУ на базі кафедр НФаУ  та читання лекцій провідними викладачами НФаУ на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

Вельмишановні колеги та студенти !

Кафедра товарознавства Національного фармацевтичного університету запрошує Вас прийняти участь у VІ науково-практичній конференції з міжнародною участю «ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ТОВАРОЗНАВСТВО», яка відбудеться 06 березня 2020 р Детальніше

Також 05 березня 2020 р.  кафедра товарознавства планує проведення міжкафедралього семінару «Сучасні тенденції розвитку медичної техніки» та відкриття тренінг-класу. Детальніше

12.02.2020 р. в НФаУ пройшло планове засідання «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів. Після доповідей учасникам тренінгу з питань інтеграції систем управління було урочисто вручено сертифікати. З 10-12 грудня проф. Коваленко С. М. взяла участь у тренінгу «Розробка і впровадження системи екологічного менеджменту та енергоменеджменту у відповідності з вимогами міжнародних стандартів ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018. Внутрішній аудит (ISO 19011:2018») та успішно здала екзамен.

12.02.2020 р. у рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ  в Науковій бібліотеці НФаУ відбувся захід “Письменники Харьківщини – жертви сталінських репресій”, де була  прочитана лекція «Розстріляне відродження; Таємниці харківської літератури 20-30-х рр. ХХ ст.». З лекцією виступила доц. каф. українознавства та латинської мови Тимченко А.О. Даний захід відвідали доц. Бреусова С. В. та  здобувачі вищої освіти 5 курсу 1 групи спеціальності «ТПКЗ».

10.02.2020 р. У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ  на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведене практичне заняття на тему «Медичні апарати та прилади  для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Тонометри” керівником Харківського регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Вєпрік О.В., під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 4 курсу, 12 групи спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення тонометрів.

07.02.2020 р. У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ  в Науковій бібліотеці НФаУ була прочитана лекція «Інтернет буває небезпечний». З лекцією виступила доцент, к. психолог. н., практичний психолог вищої категорії Пляка Л. В. На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 4 курсу 9 групи та іноземні здобувачі вищої освіти 5 курсу 4 групи спеціальності «Фармація». разом із доц. Бреусовою С. В. ас. Безчаснюк О. М.

06.02.2020 доц. Дядюн Т. В.  була проведена профорієнтаційна робота серед учнів Харківської ЗОШ № 151 і прочитана лекція на тему “НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки”. Присутні: учні 9 А класу у кількісті 25  учнів.

04.02.2020 р. відбулась зустріч ректора НФаУ Котвіцької Алли Анатоліївни зі студентами 2-го курсу денної форми навчання. Даний захід відвідало понад 200 студентів фармацевтичного факультету. Студенти почули від ректора про основні вектори розвитку НФаУ, а також поставити свої актуальні запитання. Також на зустрічі були присутні проректори та декани факультетів, завідувачі кафедр, де викладаються навчальні дисципліни студентами 2-го курсу денної форми навчання. Доц. каф. товарознавства Бреусова С. В. також приєдналась до даного заходу, як куратор академічної групи (група № 10 ).

03.02.2020 року в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. була прочитана лекція для студентів 4 курсу 11 групи спеціальності «Фармація» на тему «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. Після закінчення лекції зі студентами було проведено тестування за темою Досить вітамінів у вашому організмі?

29.01.2020 р. У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему «Медичні апарати та прилади  для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Тонометри” заступником генерального директора та керівником регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком» Алексеєвою Н.В. та Вєпрік О.В, під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 5 курсу, 1-А групи спеціальності «ТПКЗ» про асортимент та призначення тонометрів.

28.01.2020 проф. Коваленко С.М., доц. Бреусовою  С.В.  була проведена профорієнтаційна робота серед учнів Харківської ЗОШ № 118 і прочитана лекція на тему “НФаУ – лідер фармацевтичної освіти, вітчизняний центр розвитку фармацевтичної  науки”. Присутні: учні 11 класу у кількісті 30  учнів.

24.01.2020 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» ас кафедри товарознавства Безчаснюк О. М. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 10 групи спеціальності «Фармація» на тему «Збалансований сніданок».

23.01.2020 р. доц. кафедри товарознавства Бреусова С. В. провелад бесіду-зустріч із заступником директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 118 Сидоренко О. О. та викладачем біології Євдокімовою А. Д. з приводу організації і проведення відкритих лабораторних занять викладачами НФаУ на базі кафедр НФаУ  та читання лекцій провідними викладачами НФаУ на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

22.01.2020 р.  за особистою участю ректора НФаУ професора А. А. Котвіцької, зав. кафедрою, проф. Баранова І. І. та доц. Бреусова С. В. прийняли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка з нагоди Дня Соборності України.

20 грудня 2019 р.на засiданнi Вченої ради НФаУ завідувач кафедри проф. Баранова І.І. та співробітники кафедри доц. Бреусова С.В. та асист. Безпала Ю.О. отримали Подяку за участь в організації та проведенні науково-практичної конференції з міжнародною участю “Сучасна фармація: історія, реалії та перспективи розвитку”, присвяченій 20-й річниці заснування Дня фармацевтичного працівника України.

10 грудня 2019 р. проф Коваленко С.М. прийняла участь у проекті: інтегрування систем екологічного й енергетичного менеджменту в систему менеджменту якості університету.

Ці дві додаткові системи будуть формуватися відповідно до вимог широко застосовних сьогодні у світі стандартів – ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018.
Навчання робочої групи проходить під керівництвом генерального директора ТОВ “АРТ-Бізнес” Володимира Пилипенка. Метою поточного етапу проекту є підготовка інформаційної основи для впровадження цих систем та визначення обсягу регламентації задіяних процесів університету.

Викладач технології ліків коледжу НФаУ Дерегуз Лариса Вікторівна успішно пройшла стажування з 08.10.2019 р. по 09.12.2019 р. по кафедрі товарознавства НФаУ. Під час стажування Дерегуз Л.В. засвоїла теоретичний та практичний матеріал з відвіданих тем: «Паковання, марковання медичних виробів», «Товарознавчий аналіз приладів та засобів огляду та діагностики стану організму (тонометри, термометри, стетоскопи)», «Паковання, марковання ГЛЗ»,  «Товарознавчий аналіз гумових виробів».

29 листопада 2019 р.  Співробітники кафедри товарознавства вітають Байву Павла Петровича з успішним захистом кандидатської дисертації. Бажаємо успіхів в професійній діяльності, наснаги до праці, міцного здоров’я, добра, благополуччя.

15 листопада 2019 р.  професор Коваленко С.М. прийняла участь у семінарі на тему “Якість – понад усе!”.
У ході семінару, який розтягнувся аж на понад три години, було розглянуто цілу низку проблемних питань. Проф. Світлана Коваленкопро разповіла про проблеми боротьби із фальсифікацією лікарських засобів.
13 листопада 2019 р.  Кафедра Товарознавства на базі бібліотеки НФаУ провела до Всесвітнього дня боротьби з діабетом науково-практичний семінар , під час якого були зроблені цікаві сучасні доповіді та показано особливості практичного використання різних моделей глюкометрів.
Велика вдячність проф Коваленко С.М., проф . Малоштан Л.М, доц. Бреусової С.В., ас. Безчестнюк Л.М. доц. Шаталової О.М., доц. Петровської Л.С., доц. Шмелькової Є.С. а також менеджеру ТОВ « Рош Діабет Україна» Хорошевскої Н. І., мед. представнику ТОВ «Contiur Plus” Бандуріної Я.М. за активну участь!

 

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 31.10.2019 р. та 01.11.2019 р. кураторські 10 група 2 курсу та 7 група 3 курсу спеціальності «Фармація» разом із  їх кураторами доц. Бреусовою С.В., ас. Безчаснюк О.М. приймали участь у виборах до органів студентського самоврядування.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 30.10.2019 р. відбулась зустріч доц. Бреусова С.В., ас. Безчаснюк О.М. з кураторськими 7 групою 3 курсу та 10 групою 2 курсу, спеціальності «Фармація», на якій обговорювались організаційні питання щодо адміністративних порушень згідно Законів України, про проведення виборів до органів студентського самоврядування тощо з веденням протоколів.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 30.10.2019  р. була проведена екскурсія в музеї історії НФаУ.  На екскурсії були присутні здобувачі вищої освіти 2 курсу, 10 групи та 3 курсу, 7 групи спеціальності «Фармація». та їх куратори: доц. Бреусова С.В., ас. Безчаснюк О.М.

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 25.10.2019 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та прведено практичне заняття на тему “Медичні апарати та прилади. Небулайзери, інгалятори та іригатори” заступником директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Петровим Д.С.,  під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 5 курсу 3, 4 групи та 4 курсу 1, 2 гр. (мед.) освітньої програми «Фармація» про асортимент та призначення небулайзерів, інгаляторів та іригаторів.

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 24.10.2019 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему “Медичні апарати та прилади. Небулайзери, інгалятори та іригатори” заступником директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Петровим Д.С. та керівником Харківського регіонального представництва Вєпрік О.В.,  під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 5 курсу 1, 2 групи та 4 курсу 8 гр. освітньої програми «Фармація» про асортимент та призначення небулайзерів, інгаляторів та іригаторів.

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 23.10.2019 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та  проведено практичне заняття на тему “Медичні апарати та прилади. Небулайзери та інгалятори” заступником директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Петровим Д.С. та керівником Харківського регіонального представництва Вєпрік О.В.,  під час якої розповіли здобувачам вищої освіти 5 курсу 10 групи та 4 курсу 1 гр. (мед.) освітньої програми «Фармація» про асортимент та призначення небулайзерів та інгаляторів.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 22.10.2019 р. в Науковій бібліотеці НФаУ відбулась  інформаційна година до 75-річчя визволення України від фашистських загарбників «Навічно в пам’яті народу». З лекцією виступив Бадаєв  Д. В. (зберігач музею історії НФаУ) захід доповнив відкритий перегляд літератури «Уклін живим, загиблим слава». На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 5 курсу 7, 8 груп спеціальності «Фармація» а доц. кафедри Бреусова С. В.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 21.10.2019 р. в Науковій бібліотеці НФаУ спільно з зав. сектору культурно – просвітницької роботи Українською С. М. була проведена тематична бесіда з відвідуванням книжкової виставки «Спорт – здоров’я, сила духу і краса». На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 5 курсу 8 групи спеціальності «Фармація» та доц. кафедри Бреусова С. В.

На кафедрі товарознавства з 16.10.2019 р. розпочато стажировку викладача коледжу НФаУ Дерегуз Л. В. з дисципліни “Медичне та фармацевтичне товарознавство”.  Нам дуже приємний позитивний відгук та увага до нашої дисципліни.

11.10.2019 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» ас кафедри товарознавства Безпалою Ю. О. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 10 групи спеціальності «Фармація» на тему «Цікаві факти про сон і сновидіння». З матеріалів лекції студенти дізналися: про вплив сну на здоров’я людини; чому вони можуть прокидатися за п’ять хвилин до спрацьовування будильника; чи потрібен денний сон людині; правди і міфи про сон і сновидіння.

10.10.2019 р. завідувач каф. товарознавства Баранова І. І. та ас. Безпала Ю. О. прийняли участь у міжуніверситетському науково-практичному семінарі «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ», присвячений Дню працівників стандартизації та метрології України, а також Всесвітньому дню стандартів організаторм якого була кафедра управління якістю НФаУ. У рамках семінару співробітники зробили доклад на тему6 “Сучасне маркування медичних виробів та тари”.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 30.09.2019р. в Науковій бібліотеці НФаУ була  відвідана книжкова виставка «Раритети наукової бібліотеки НФаУ», де була представлена навчально-методична література ХІХ – ХХ століття».  На цьому заході були присутні викладачі доц. Бреусова С. В., ас. Безчаснюк О.М., а також вітчизняні та іноземні здобувачі вищої освіти 4 курсу, 1, 6 груп спеціальності «Фармація».

27.09.2019 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц. кафедри товарознавства Бреусова С. В.  прочитала лекція для вітчизняних студентів 3 курсу 1 і 2 груп спеціальності «Фармація» (мед) на тему Правильний вибір харчування для спортсменів шлях до здоров’я».

26.09.2019 року в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. була прочитана лекція для студентів 5 курсу 4 групи спеціальності «Фармація» на тему «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. Після закінчення лекції зі студентами було проведено тестування за темою “Досить вітамінів у вашому організмі?”

20 вересня 2019 р. Завідувач кафедри проф. Баранова І.І. та співробітники кафедри доц. Бреусова С.В. та асист. Безпала Ю.О. отримали Подяку за участь в організації та проведенні науково-практичної конференції з міжнародною участю “Сучасна фармація: історія, реалії та перспективи розвитку”, присвяченій 20-й річниці заснування Дня фармацевтичного працівника України.

20 вересня 2019 р. фармацевтична галузь України святкувала 20-ту річницю заснування Дня фармацевтичного працівника!!!

Кафедрі товарознавства дуже приємно, що наші друзі-партери, під час виставки «PharmUkraine –2019», отримали почесні відзнаки від ректора НФаУ Котвіцької Алли Анатоліївни. ТОВ ПІІ «Еконія» отримала почесну відзнаку у номінації «Бренд фармації» – за високу результативність процесів у фармацевтичній галузі, як символ довіри споживачів.  У номінації «Партнерство – стратегія успіху» – за ефективну співпрацю зі стейкхолдерами як запорука економічного і соціального розвитку були відзначені компанії ПП ТПК «Ергоком» та ТОВ «Медхаус Свіс ГМБХ».
Наші здобутки – це наша співпраця, взаєморозуміння, творча дружба впродовж багатьох років. І це все спрацювало на гідний результат. Сподіваємось на нашу подальшу плідну роботу, яка стане запорукою ще кращих наших досягнень.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 13.09.2019 р. в Науковій бібліотеці НФаУ був  відвіданий літературний колейдоскоп «Поки сонце з неба сяэ, тебе не забудуть!» – до 250-річчя від дня народження І.П. Котляревського. З лекцією виступив співробітник музею історії НФаУ Бадаєв Д.В. На цьому заході були присутні викладачі  доц. Бреусова С. В., ас. Безчаснюк О. М. та здобувачі вищої освіти 5 курсу 14 групи та 4 курсу 3 групи спеціальності «Фармація».

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 13.09.2019 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція на тему «Медичні апарати та прилади  для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Іригатори” керівником Харківського регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Вєпрік О.В., під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 5 курсу, 14 групи спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення іригаторів.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 12.09.2019р. в Науковій бібліотеці НФаУ спільно з зав. сектору культурно – просвітницької роботи Українською С. М. була  відвідана книжкова виставка присвячена дню міста Харкова «Мій рідний Харків».  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 5 курсу 14 групи спеціальності «Фармація» та доцент каф. товарознавства  Бреусова С. В.

05.09. 2019 року в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. була прочитана лекція для  студентів 5 курсу 3 групи спеціальності «Фармація» на тему «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. Після закінчення лекції зі студентами було проведено тестування за темою Досить вітамінів у вашому організмі?

30.08.2019 р. Від щирого серця співробітники кафедри товарознавства НФаУ вітають професора Коваленко Світлану Миколаївну з отриманням подяки від Прем’єр міністра України «За вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, забезпеченні реалізації державної політики у сферах охорони здоров’я, освіти і науки, активну участь у підготовці фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів, бездоганну працю».

Світлано Миколаївно!!! Від душі бажаємо Вам бравих сил і міцного здоров’я, вірних рішень і безперечних успіхів у роботі, особистих досягнень та чудових ідей, незгасимого оптимізму життя і стабільного благополуччя.

З повагою та любов’ю колектив кафедри товарознавства

 

Колектив кафедри товарознавства від щирого серця вітає співробітників Національного фармацевтичного університету, а особливо завідувача кафедри товарознавства, проф. Баранову Інну Іванівну з отриманням почесної грамоти від Харківської обласної державної адміністрації до «Дня науки».

Шановна Інно Іванівно!

Бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, радості відкриттів, плідної праці в команді однодумців, міцного здоров’я, бадьорості і цілеспрямованості.

З найщирішими побажаннями колектив кафедри товарознавства!

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 30.05.2019 р. на каф. товарознавства проведене практичне заняття та причитана лекція на тему  «Ортопедичні вироби» директором регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Алексеєвим В.А., під час якого провів майстер-клас та ознайомив здобувачів вищої освіти 4 курсу, 11, 12 спеціальності «Фармація» з принципами роботи та сучасним асортиментом ортопедичних виробів.

Кафедра товарознавства дуже вдячна нашим студенткам Ткаченко А. С. (ТОВ «ДАРС-Д» аптечна мережа м. Чугуїв), Старих М. В. (ФОП Данькова І. В. аптеки м. Харків), Шургот О. В. (ТОВ ВКФ АМІ аптека СМТ Магдалинівка), які не тільки захопились вивченням дисципліни «Фармацевтичне та медичне товарознавство», але й допомогли забезпечити наочним матеріалом практичні заняття для майбутніх студентів.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 18.05.2019  р. була проведена екскурсія в історичний музей на день “Ніч музеїв 2019”.  На екскурсії були присутні здобувачі вищої освіти 1, 4 курсів, 6, 13 груп спеціальності «Фармація». Організатор:  доц. Бреусова С.В.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 16.05.2019 р. на теріторії НФаУ бів  проведений флешмоб, присвячений Дню Вишиванки.  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 4 курсу 3, 4, 11, 12 груп спеціальності «Фармація». Організатори: проф. Коваленко С. М., доц. Бреусова С.В., ас. Безпала Ю.О., ас. Нікітіна М.В.

 16.05.2019 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц. кафедри товарознавства Бреусова С. В. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 3 і 4 груп спеціальності «Фармація» на тему Правильний вибір харчування для спортсменів шлях до здоров’я».

15.05.2019 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. була прочитана лекція для іноземних студентів 4 курсу 9 групи спеціальності «Фармація» на тему «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. По закінченню лекції зі студентами було проведено тестування за темою “Чи достатньо вітамінів у вашому організмі?“

15.05.2019 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» ас кафедри товарознавства Безпалою Ю. А. була прочитана лекція для вітчизняних студентів 4 курсу 1 і 2 груп спеціальності «Фармація» на тему «Цікаві факти про сон і сновидіння». З матеріалів лекції студенти дізналися: про вплив сну на здоров’я людини; чому вони можуть прокидатися за п’ять хвилин до спрацьовування будильника; чи потрібен денний сон людині; правди і міфи про сон і сновидіння.

14.05.2019 р в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» доц. кафедри косметології та аромології Шмелькова К. С. була Почитати лекція на тему: «Профілактика меланоми шкіри» для вітчизняних студентів 5 курсу (5,5з), 1, 3 гр. спеціальності «Фармація».

12.04.2019 р. наші друзі – партнери компанія «Ергоком», офіційний дистриб’ютор «Little Doctor» та «Nissei» прийняли участь у щорічному заході «Ярмарок вакансій НФаУ – 2019». Викладачі кафедри товарознавства активно підтримали наших колег. Ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 11.04.2019 р. на “Інформаційній зустрічі-діалогу: студентство і роботодавці професійного тижня “Будуємо кар’єру разом” була проведена зустріч з фахівцями підприємств та установ,  під час якої вітчизняні здобувачі вищої освіти 4 курсу, 9-16 груп спеціальності «Фармація» ознайомились з різноманітною інформацією стосовно можливості працевлаштування та кар’єрного росту, вимогами роботодавців.

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 09.04.2019 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведено практичне заняття на тему “Медичні апарати та прилади. Іригатори для ротової порожнини” заступником директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Петровим Д.С.,  під час якої розповідав здобувачам вищої освіти 4 курсу 1, 2 груп спеціальності «ТПКЗ» про асортимент та призначення іригаторів.

У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ 05.04.2019 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція та проведене практичне заняття на тему «Медичні апарати та прилади  для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Тонометри” директором та заступником генерального директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Алексеєвим В.А., Алексеєвою Н.В., під час якої розповідали здобувачам вищої освіти 4 курсу, 3-А, 3-Б груп спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення тонометрів.

У рамках виховної роботи за напрямом трудове виховання серед студентів НФаУ 21.03.2019 р. на каф. товарознавства здобувачам вищої освіти 4 курсу, 4-А, 4 -Б групам спеціальності «Фармація» була прочитана лекція на тему «Історія створення медичних апаратів та приладів OMRON та їх сучасний асортимент” начальником відділу продажів в регіонах ООО “Интернешнл Медикл Эквипмент” уповноваженим представником OMRON HEALTHCARE в Україні Костянтином Шкварок

26.03.2019 р. у рамках виховної роботи серед студентів НФаУ була прочитана лекція на тему «Пристрої і прилади для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Термометри, тонометри» директором Харківського регіонального підрозділу ООО «Медхауз Свис ГМБХ» Живогляд О. О.під час якої розповідала здобувачам вищої освіти 4 курсу, 1, 2 груп спеціальності «ТПКЗ», 4 курсу 1-А, 1-Б груп спеціальності «Фармація» про асортимент та призначення приладів для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів: термометри, тонометри.

22 березня 2019 року кафедрою товарознавства сумісно з відділом практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ було проведено V науково-практичну конференцію з міжнародньою участю «Medical devices». У конференції приймали участь із доповідями у сфері тонометрії, термометрії, інгаляторів та небулайзетів, глюкометрів та іригаторів представники провідних фірм виробників медичної техніки світу – «DR. FREI» (Швейцарія), «GAMMA» (Великобританія), «OMRON» (Японія), «LITTLE DOCTOR» (Сінгапур), «NISSEI» (Японія), «ACCU-CHEK» (Німеччина), представники аптечних мереж – «Прана Фарм», «ФК Магнолія», ТОВ Юрія фарм та інші, викладачи НФаУ та однопрофільних кафедр ВНЗ України.

Вперше в рамках конференції відбувся тренінг на тему «Медичні прилади та апарати» з провідими фахівцями фахівцями (детальніше https://tovaroved.nuph.edu.ua/?page_id=204&lang=uk).

Також було проведено засідання опорної кафедри товарознавства з однопрофільними кафедрами ВНЗ України (детальніше https://tovaroved.nuph.edu.ua/?page_id=175&lang=uk)

Приємною несподіваностю для всіх співробітників кафедри стало вручення почесних грамот та подарків від фірм учасників конференції та тренінгу. Співробітники кафедри товарознавства висловлюють велику вдячність за проявлену турботу та увагу.

Кафедра товарознавства вітає всіх з

ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

15.03.2019 р. пройшов перший в НФаУ міжкафедральний науково-практичний семінар, присвячений Дню захисту прав споживачів (детальніше https://tovaroved.nuph.edu.ua/?page_id=204&lang=uk)

 

06.03.2019 Свято Масляна «Гуляй, весну зустрічай». Захід  відвідували студенти спеціальності ТПКЗ 4 курсу 1, 2 груп.

5.03.2019 р. в форматі «Здоров’я і пропаганда здорового способу життя» проф. кафедри товарознавства Коваленко С. М. була прочитана лекція для іноземних студентів 4 курсу 3 та 4 груп спеціальності «Фармація» на тему «Вплив вітамінів на здоров’я людини». З матеріалів лекції студенти дізналися про важливість і вплив вітамінів на організм людини. По закінченню лекції зі студентами було проведено тестування за темою “Чи достатньо вітамінів у вашому організмі?

У рамках програми Senior Experten Service 1.03.2019 р. каф. товарознавства відвідав професор Університету міста Бонн Хайнд-Детлеф Грегор. Під час візиту проф. Хайнд-Детлеф Грегору була проведена екскурсія по кафедрі та практичне заняття за напрямками «Медичні прилади» та «Штрихове та двумірне  кодування».

27.02.2019 Лекція-бесіда «Психологічний пресинг як виклик сучасності» проведена практичним психологом вищої категорії Плякою Л.В. для студентів спеціальності «ТПКЗ» 4 курсу 1 групи. Мета лекції – попередження психологічного насильства в студентському та педагогічному середовищі.

21 02 2019 р. у читальному залі Наукової бібліотеки НФаУ  Українська С. М. (завідувач культурно-просвітницької роботи ) ознайомила студентів 4 курсу 2 гр. ТПКЗ із книжковою виставкою «Історія фармації Харківщини».

20. 02. 2019 р. для студентів 4 курсу 1 гр. ТПКЗ у читальному залі Наукової бібліотеки НФаУ Українською С. М. (завідувачем культурно-просвітницької роботи ) була проведена бесіда біля тематичної книжкової виставка «Квітни, мово наша рідна!».

19.02.2019 р. у Науковій бібліотеці іноземні студенти 4 курсу 3 гр. відвідали інформаційну годину «Харків фармацевтичний», організовану з  метою розширити знання студентів про досягнення Харківщини у фармацевтичній галузі. Зберігач музею  історії НФаУ Бадаєв Д. В. ознайомив присутніх з фотографіями та альбомними виданнями 1941 р. та 2004–2014 рр. Захід доповнила тематична книжкова виставка «Історія фармації Харківщини».

17.02.2019 р. в межах проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-відбувся захист науково-дослідницьких робіт у відділеннях «Хімія та біологія (секції: «Медицина», «Зоологія, ботаніка»), «Екологія та аграрні науки» (секції: «Агрономія», «Ветеринарія та зоотехнія»)  учнів-членів Малої академії наук України. Захищали власні наукові дослідження 164 учні закладів освіти м. Харкова й області.

Від щирого серця вітаємо ученицю 11 класу ХЗОШ № 151, а також її наукових керівників Білоус І. В. та ас. каф. товарознавства Безпалу Ю. О. з 4-м місцем у секції робіт у відділеннях «Хімія та біологія (секції: «Медицина», «Зоологія, ботаніка»). Бажаємо молодому науковцю та її керівникам подальших перемог, натхнення  та цікавих досліджень.

Вельмишановні колеги та студенти !

Кафедра товарознавства Національного фармацевтичного університету запрошує Вас прийняти участь у V науково-практичній конференції з міжнародною участю «Medical devices», яка відбудеться 22 березня 2019 рТакож у рамках конференції пройде тренінг із провідними фахівцями у області медичної техніки. Детальніше

24.01.2019 р. у рамках виховної роботи за напрямом національно-патріотичне виховання в Науковій бібліотеці НФаУ була прочитана лекція, на якій виступив співробітник музею історії НФаУ Бадаєв Д.В та відвідана книжкова виставка «Сторіччю Української революції 1917-1921 років присвячено…».  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 4 курсу 1, 2 груп спеціальності «ТПКЗ».

23.01.2019 р. у рамках виховної роботи за напрямом національно-патріотичне виховання була проведена екскурсія зі студентами спеціальності «ТПКЗ» 4 курсу 1, 2 груп біля експозиції стендів Харківського історичного музею ім. Сумцова «Віків і волі вічні дзвони – 22 січня День соборності України».

23.01.2019 р. Співробітники кафедри товарознавства доц. Бреусова С. В., ас. Безпала Ю. О. та ас. Нікітіна М. В. були нагороджені подякою від директора Наукової бібліотеки НФаУ Гавриш Н. Б. за активну участь у культурно-просвітницьких заходах Наукової бібліотеки та вагомий внесок у спільну роботу з виховання студентської молоді Національного фармацевтичного університету.

Шановні Товарознавці!

Завдяки спільним зусиллям пересічних членів та Правління 2018 рік став плідним для нашої громадської організації. У березні 2018 Українське товариство товарознавців і технологів було перереєстроване Міністерством юстиції України як Громадська організація «Українське товариство товарознавців і технологів» (ГО «УТТТ»). Таким чином, ми відстояли своє право і продовжуємо бути єдиним професійним об’єднанням товарознавців і технологів в Україні; У вересні 2018 під час проведення міжнародного симпозіуму «Сталий розвиток, якість та інновації: глобальне бачення товарознавства» ГО «УТТТ» як колективна національна організація від України стала співзасновником нової міжнародної організації – Міжнародна асоціація товарознавства, інновацій та сталого розвитку (International Association of Commodity Science, Innovation and Sustainability). Сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям 2019 рік стане ще більш плідним для ГО «УТТТ» та всіх нас!

Передаємо Вам вітання з наступаючими святами від  Президента  ГО «Українське товариство товарознавців і технологів»:

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення на нові вагомі здобутки, професійних досягнень, здійснення мрій і задумів. 
Нехай Новий рік принесе кожній українській родині МИРУ, процвітання, сімейного затишку, благополуччя, любові та злагоди!
З найкращими побажаннями,
Наталія Притульська

Перший проректор Київського національного торговельно-економічного університету,  Президент ГО «Українське товариство товарознавців і технологів»

 

29.11.2018 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів підвищення кваліфікації «Теорія і практика дистанційного навчання» ректором НФаУ, проф. А.А. Котвіцькою. Від щирого серця вітаємо професора кафедри Коваленко Світлану Миколаївну з отриманим сертифікатом. Бажаємо плідної праці та творчого натхнення!

28.11.2018 р. відбувся районний етап захисту спільної наукової роботи МАН кафедри товарознавства та ЗОШ № 151 м Харкова. Детальніше

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти НФаУ 08.11.2018 р. була прочитана лекція психологом Л. В. Плякою на тему “Булінг. Мобінг. Харасмент”.  На цьому заході були присутні здобувачі вищої освіти 5 курсу 11, 12 груп спеціальності «Фармація».

У рамках виховної роботи серед здобувачів вищої освіти  НФаУ 09.11.2018 р. на каф. товарознавства була прочитана лекція на тему «Особливості догляду за молодою шкірою» офіційними представниками бренду «Lara  Schӧn» в Україні Котенко М.В., Щербак Ю.В.,  під час якої розповіли здобувачам вищої освіти 5 курсу, 3, 4 груп та 3 курсу 1 групи спеціальності «Фармація» про догляд за шкірою та особливості використання косметичних засобів при проблемній шкірі обличчя людини.

02.11.2018 р. У рамках виховної роботи серед студентів НФаУ на каф. товарознавства була прочитана лекція на тему «Медичні апарати та прилади  для діагностики та профілактики захворювань пацієнтів. Тонометри, небулайзери» заступником директора регіонального представництва ПП ТПК «Ергоком»  Петровим Д.С.,  під час якої розповідав здобувачам вищої освіти 3 курсу, 1 групи та 5 курсу 3, 4 груп спеціальності «Фармація» про асортимент, особливості будови  та призначення тонометрів та небулайзерів.
 


Редактировать страницу

Добавить новую


Страница обновлена. Открыть страницу


 

FlAGallery