Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Заочна форма навчання

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Розклад on-line занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення на період з 12.05.20 по 23.05.20 рр.

Розклад on-line занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення на період з 25.05.20 по 06.06.20 рр.

Розклад on-line занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення на період з 09.06.20 по 20.06.20 рр.

Розклад on-line занять на платформі ZOOM для студентів заочного відделення спеціальності ТФП

Календарно-тематичні плани лекційних, практичних та семінарських занять

Інструкція для студентів заочної форми навчання щодо організації освітнього процесу із використанням дистанційних освітніх технологій

            Для  успішного навчання у дистанційному режимі Вам необхідно:

1.Перевірити доступ до свого особистого кабінету на сайті Система дистанційного навчання НФаУ за посиланням: https://pharmel.kharkiv.edu/moodle/login/index.php. Логін та пароль у кожного студента особистий.

На базі платформи https://pharmel.kharkiv.edu/moodle/login/index.php, в частині «Кафедрі товарознавство», в розділі «Медичне та фармацевтичне товарознавство» «Фармацевтичне та парфумерно-косметичне товарознавство», «Основи матеріалознавства. Тара та пакування» (заочна форма) відповідно до вивчаємої дисципліни розміщені: питання та завдання для аудиторної контрольної роботи, практичні завдання до теми, тестові завдання, аудіографічні лекції, відеоматеріали.

Не забувайте заходити регулярно на сайт для виконання практичних завдань та для того, щоб ознайомитися з інформаційним матеріалом до тем дисциплін кафедри товарознавства.

Зверніть увагу, обов’язково при підготовці до аудиторної контрольної роботи та практичних занять використовуте інформаційні матеріали, які містяться на сайті кафедри https://tovaroved.nuph.edu.ua, у вкладці: «Студенту», у розділі «Інформація для студентів заочної форми навчання» та у розділі «Інформаційні матеріали».

  1. Активуйте доступ до програми ZOOM.

Оберіть з якого девайсу підключитися до заняття: оптимальний варіант – комп’ютер, але можно також з планшету або телефону (бажано, щоб ваш девайс був облаштований веб-камерою).

На сайті кафедри товарознавства: https://tovaroved.nuph.edu.ua у вкладці «Заочне форма навчання», у розділі «Розклад on–line занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення» знайдіть посилання на Ваше онлайн заняття з групою.

На комп’ютері: у зазначений час заняття запустить програму ZOOM, натисніть «Увійти до конференції», введіть ідентифікатор конференції  (з «Розкладу on–line занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення»). Після цього Ви приєднаєтесь до лекції, семінару або практичного заняття своєї групи.

На планшеті або телефоні: у зазначений час заняття увійдіть у  програму ZOOM, введіть посилання з  «Розкладу on–line занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення». Після цього Ви приєднаєтесь до лекції, семінару або практичного заняття своєї групи.

Якщо у Вас виникли питаня стосовно установки програми ZOOM можете звернутися до Іструкції по завантаження та активації програми.

Будь-ласка, заздалегідь, перевірте роботу програми ZOOM на комп’ютері або настройте на планшеті або телефоні (підключення звуку та відео); з’ясуйте ідентифікатор конференції у розділі «Розклад on–line занять на платформі ZOOM для студентів заочного відділення». 

Зверніть увагу, що онлайн заняття – це така ж сама лекція або практичне заняття/семінар як і в аудиторіях, тому час заняття проходить за розкладом: 90 хвилин або більше (в залежності від Вашої дисципліни).

Будь-ласка, після підключення до конференції лекції, практичного заняття, семінару обов’язково включіть відео та звук, щоб викладач міг спілкуватися з Вами.

  1. Перевірте доступ до електронної пошти. На електронну пошту викладачів, яка розміщена на сайті кафедри товарознавства: https://tovaroved.nuph.edu.ua Ви зложити надсилати питання та отримувати консультації.