Language:

  • Русский
  • Українська
  • English

Байва Павел Петрович

Байва ПавЛО Петрович працює над кандидатською дисертацією за темою: «Розробка складу та технології гелю з  фузідієвою кислотою» по спеціальності 15.00.01 – “Технологія ліків, організації фармацевтичної справи та судова фармація ” науковий керівник – д.ф.н., проф. І. І. Баранова

 

Метою досліджень є розробка теоретично та експериментально обґрунтованого складу, технології та методик контролю якості засобу місцевої дії з  фузідієвою кислотою (ФК) у вигляді гелю.

Згідно з останніми даними на ринку України практично не має лікарських препаратів, що містять у своєму складі ФК. ФК високоактивна по відношенню до широкого кругу грампозитивних мікроорганізмів (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium minutissimum и Propionibacterium acnes), у тому числі і стафілококи, стійкі до дії пеніциліну, стрептоміцину, левоміцетину, еритроміцину та інших антибіотиків. Відомо, що мікробіологічна ефективність ФК по відношенню до Staphylococcus aureus складає 100 %. На даний час нами розробляється препарат нарyжної дії з ФК для лікування гнійничково-запальних захворювань (поверхневі фолікуліти, фурункульоз, піодермії, імпетиго, гідраденіт, поверхневі та локальні опіки, глибокі рани та інше).