Інформація для студентів заочної форми навчання

Тематичні плани 2021-2022 р.

Календарно-тематичний план лекцій, практичних та семінарських занять Медицичного та фармацевтичного товарознавства для Фс 18 (5,5з).

Календарно-тематичний план лекцій, практичних та семінарських занять з Фармацевтичного та парфумерно-косметичного товарознавства  для ТПКЗс 18(4,5з)дв.

Календарно-тематичний план лекцій, практичних та семінарських занять Медицичного та фармацевтичного товарознавства для Фс 18 (4,5з)мед.

Календарно-тематичний план лекцій, практичних та семінарських занять Медицичного та фармацевтичного товарознавства для КФс 18 (4,5з)мед. КФс 18 (4,5з)дв.

Календарно-тематичний план лекцій, практичних та семінарських занять з дисципліни: «Основи матеріалознавства. Тара та паковання» для спеціальності «Технологія фармацевтичних препаратів» ТФПс18(5,6з), 19(4,6з)дв

Календарно-тематичний план лекцій, практичних та семінарських занять з Фармацевтичного та парфумерно-косметичного товарознавства  для ТПКЗс 17(5,5з)

Календарно-тематичний план лекцій, практичних та семінарських занять з Медичного та фармацевтичного товарознавства  КФс 18(4,5з)

Календарно-тематичний план лекцій, практичних та семінарських занять з Медичного та фармацевтичного товарознавства  КФс 17(5,5з)

КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО АКСР

Методичка по контрольним роботам за дисципліною “Медичне та фармацевтичне товарознавство” для студентів заочної форми навчання

У разі виникнення питань по підготовці контрольної роботи звертатися до доц. каф. товарознавства, кан. фарм. наук  Безпалої Юлії Олександрівни

З інформаційним матеріалом для підготовки до контролю знань можна ознайомитися, пройшовши за посиланням

Питання для підготовки до АКСР з дисципліни: «Медичне та фармацевтичне товарознавство» для спеціальностей «Фармація», «Клінічна фармація»

Питання для підготовки до АКСР з дисципліни: «Основи матеріалознавства. Тара та паковання» для спеціальності «Технологія фармацевтичних препаратів»

Питання для підготовки до АКСР з дисципліни: «Фармацевтичне та парфумерно-косметичне товарознавство» для спеціальності «Технологія парфумерно-косметичних засобів»

Методичні рекомендації з підготовки до АКР:

зі спеціальності ТПКЗ

зі спеціальності “Фармація” та “Клінічна фармація”

зі спеціальності ТФП

Приклади практичних завдань та кросвордів

Приклади ситуаційних завдань

Приклади тестових завдань для контролю знань

Методи контролю знань

Print Friendly, PDF & Email