Конференції

 

 

17 березня 2022 року відбудеться VIІІ Науково-практична internet-конференція с міжнародною участю

«СУЧАСНЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ТОВАРОЗНАВСТВО»

Шановні колеги та студенти!

     Запрошуємо Вас взяти участь в роботі VI науково-практичної конференції з міжнародною участю «Фармацевтичне товарознавство», яка відбудеться 17 березня 2022 року. Участь в конференції та публікація матеріалів безкоштовні. Матеріали можна надавати до 17 березня 2022 року. Конференція зареєстрована Державною науковою установою “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації. (посвідчення №570 від 02 серпня 2021 р.) Вимоги до оформлення публікацій представлені в  інформаційному лісті-2022_укр.    

информационый лист-2022_русск

 

12 березня 2021 року відбулася  VIІ науково-практична інтернет конференція з міжнародною участю «Фармацевтичне товарознавство – погляд у майбутне»

Збірник конференцій

Конференції

06 березня 2020 року відбулася  VI науково-практична конференція з міжнародною участю «Фармацевтичне товарознавство»

Збірник матеріалів конференції

Конференції

06 березня 2020 року відбудеться VI науково-практична конференція з міжнародною участю «Фармацевтичне товарознавство»

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі VI науково-практичної конференції з міжнародною участю «Фармацевтичне товарознавство», яка відбудеться 06 березня 2020 року. Участь в конференції та публікація матеріалів безкоштовні. Матеріали можна надавати до 04 березня 2020 року. Конференція зареєстрована в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації. Вимоги до оформлення публікацій представлені в інформаційному листі.

22 березня  2019 року відбулася V науково-практична конференція з міжнародньою участю  «Medical devices»

Збірник матеріалів конференції

Конференції

22 березня  2019 року відбудеться V науково-практична конференція з міжнародньою участю  «Medical devices»

Вельмишановні  колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі V науково-практична конференція з міжнародньою участю  «Medical devices», яка відбудеться 22 березня  2019 року. Участь в конференції і публікація матеріалів безкоштовні. Матеріали можна надавати до 20 березня 2019 року. Конференція зареєстрована в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації.  Вимоги до оформлення публікацій представлені в інформаційному листі.

Також у рамках конференції пройде тренінг із провідними фахівцями у області медичної техніки. Кожен учасник особисто зможе провести порівняльний аналіз різних типів тонометрів (механічних, напівавтоматичних та автоматичних) та небулайзерів (компресорних, ультразвукових та «mesh»-небулайзерів). По закінченню тренінгу кожен учасник отримає  сертифікат (6 год). 


Для реєстрації слід заповнити реєстраційну форму

Результати реєстрації можна відстежувати за посиланням.


 

Конференції

Бажаємо успіхів!

З повагою, оргкомітет.


10 квітня 2019 р. у рамках XXVI міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів на кафедрі було проведено секційне засідання “Commodity science”. Було заслухано 6 доповідей студентів членів СНТ кафедри товарознавства.


6 квітня 2018 року відбулася IV науково-практична internet-конференція з міжнародною участю  «ТОВАРОЗНАВЧИЙ АНАЛІЗ ТОВАРІВ АПЕТЧНОГО АСОРТИМЕНТУКонференції

Збірник тез за матеріалами конференції.

Обложка конференция-01-1

Збірник тез за матеріалами конференції.


15 квітня 2016 року відбудеться III науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «ТОВАРОЗНАВЧИЙ АНАЛІЗ ТОВАРІВ ОБМЕЖЕНОГО АПТЕЧНОГО АСОРТИМЕНТУ»

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі III науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «ТОВАРОЗНАВЧИЙ АНАЛІЗ ТОВАРІВ ОБМЕЖЕНОГО АПТЕЧНОГО АСОРТИМЕНТУ», яка відбудеться 15 квітня 2016 року. Участь в конференції і публікація матеріалів безкоштовні, матеріали можна надавати до 1 квітня 2016 року. Конференція зареєстрована в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації Вимоги до оформлення публікацій представлені в інформаційному листі.

Бажаємо успіхів!

З повагою, оргкомітет.


19 березня 2013 р. відбулася II науково-практична конференція з міжнародною участю «ТОВАРОЗНАВЧІ  АСПЕКТИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРІВ»

p60923-204917-3

Збірник тез за матеріалами конференції

Print Friendly, PDF & Email