27 листопада 2020 р. проведено оnline профорієнтаційний захід на тему «Інформація про короновірусну інфекцію» з використанням ZOOM платформи для учнів 11-х класів ЗОШ №151 м. Харків. Організатор: кафедра товарознавства. Кафедра виконавець: управління, економіка та забезпечення якості у фармації. Учасники: доцент кафедри товарознавства Дядюн Т. В., завідувач кафедри управління, економіка та забезпечення якості у фармації проф. Коваленко С. М., доценти кафедри: Губін Ю.І., Зборовська Т. В., кл. керівник Білоус І.В.27 листопада 2020 р. проведено оnline профорієнтаційний захід на тему «Інформація про короновірусну інфекцію»