18 вересня 2021 року у НФаУ відбувся загальноміській захід для дітей та молоді “Ніч науки” Співробітники кафедри товарознавства долучилися до даного заходу.

18 вересня 2021 року у НФаУ відбувся загальноміській захід для дітей та молоді “Ніч науки”. Співробітники кафедри товарознавства – Світлана Бреусова, Тетяна Дядюн та Вікторія Федоренко долучилися до даного заходу. Кафедра провела майстер-класи для школярів та їх батьків, вчителів із використання сучасних медичних приладів та апаратів – тонометрів, небулайзерів, пульсоксиметрів та термометра. Ми впевнені, що такі заходи допоможуть майбутнім абітурієнтам визначитися із своєю професією та обрати наш Національний фармацевтичний університет. До нових зустрічей!

18 вересня 2021 року у НФаУ відбувся загальноміській захід для дітей та молоді "Ніч науки" Співробітники кафедри товарознавства долучилися до даного заходу. 18 вересня 2021 року у НФаУ відбувся загальноміській захід для дітей та молоді "Ніч науки" Співробітники кафедри товарознавства долучилися до даного заходу. 18 вересня 2021 року у НФаУ відбувся загальноміській захід для дітей та молоді "Ніч науки" Співробітники кафедри товарознавства долучилися до даного заходу.