21 вересня 2021 р. Проведення оnline лекції з використанням ZOOM за темою: «Класифікація і характеристика медичних приладів для діагностики – термометрів медичних» ХЗОШ №151 м. Харків

21 вересня 2021 р. Проведення оn-line лекції з використанням ZOOM платформи за темою: «Класифікація і характеристика медичних приладів для діагностики – термометрів медичних» на якій були присутні учні 11-го А класу та вчитель  Білоус І.В. ХЗОШ №151 м. Харків. Організатор кафедра товарознавства Учасники:  проф. Баранова І.І., доц. Бреусова С.В., ас. Дядюн Т.В., доц. Запорожська С.М.