27 жовня 2021р. У рамках профоріентаційної роботи Pharm camp на кафедрі товарознавства було проведено екскурсію, лекцію та практичне заняття «Сучасні прилади для лікування дихальних шляхів»

25 жовтня 2021 р. У рамках профоріентаційної роботи було проведено сумісне практичне заняття для школярів

27.10.2021р. У рамках профоріентаційної роботи Pharm camp на кафедрі товарознавства було проведено екскурсію, лекцію та практичне заняття «Сучасні прилади для лікування дихальних шляхів» для учнів 7 класу ХЗОШ №164. Організатором якої була кафедра Заводської технології ліків: Виконавці кафедра товарознавства: проф. Баранова І.І., доц. Безпала Ю.О., доц. Запорожська С.М., ас.  Дядюн Т.В., доц. Бреусова С.В., Шанова Діана студентка Фм20(4.1) 2 к. 3 гр. член СНТ кафедри товарознавства.