30 листопада 2021 року колектив кафедри товарознавства НФаУ прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній дистанційній конференції "Сучасні проблеми охорони здоровя: освітні технології, наука, практика"

30 листопада 2021 року колектив кафедри товарознавства НФаУ прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній дистанційній конференції “Сучасні проблеми охорони здоровя: освітні технології, наука, практика” Навчально-наукового медичного інституту Київського міжнародного університету. м.Київ.