16 грудня 2021 року вперше кафедрою товарознавства буде проводитись  Олімпіада з актуальної тематики, присвяченої навичкам роботи фармацевтів  з медичними приладами та апаратами. Залученими членами жури будуть незалежні стейхолдери, включаючи роботодавців.

16 грудня 21  о 13.00 до 30-річчя кафедри товарознавства відбудеться кафедральна олімпіада

P.S. Запрошуємо здобувачів вищої освіти 4 курсу прийняти участь у Олімпіаді, яка відбудеться 16 грудня о 13.00 годині в 11 аудиторії за адресою: Національний фармацевтичний університет, вул. Валентинівська, 4 (4 поверх).