9 лютого 2022 р. У рамках профорієнтаційної роботи кафедрою товарознавства проведено майстер-клас, на тему: «Своєчасна діагностика стану організму – невід’ємна частина збереження здоров’я» для учнів 9а класу ХЗОШ №151.

9 лютого 2022 р. У рамках профорієнтаційної  роботи кафедрою товарознавства проведено майстер-клас, на тему: «Своєчасна діагностика стану організму – невід’ємна частина збереження здоров’я» для учнів 9а класу ХЗОШ №151.

9 лютого 2022 р. У рамках профорієнтаційної  роботи кафедрою товарознавства проведено майстер-клас, на тему: «Своєчасна діагностика стану організму за допомогою тонометрів» асистентом Дядюн Тетяни для учнів 9а класу ХЗОШ №151. Головною метою заходу було ознайомити школярів з сучасними видами тонометрів та показати принцип їх дії і роз’яснити правила користування. Організатори: ас. Дядюн Т.В., проф. Баранова І.І.