29 квітня 2021 року засідання секції «Студентське наукове товариство НФаУ: перші кроки у науці»

29 квітня 2021 року в рамках проведення І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» на базі Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції «Студентське наукове товариство НФаУ: перші кроки у науці». На даному заході кафедра товарознавства представила результати плідної співпраці із здобувачами вищої освіти та перспективи розвитку студентського наукого товариства кафедри.