17 січня 2022 року. Здобувачем вищої освіти НФаУ Литовченко Валентина кураторській 2 групи 1 курсу спеціальності «Фармація» член СНТ у рамках профорієнтаційної та виховної роботи кафедри товарознавства було проведено лекцію з новим проектом кафедри «Я навчаюсь у  НФаУ» у Комунальний заклад «Полтавський обласний науковий ліцей–інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради» с. Ковалівка Полт.обл., Полт. Район для учнів 11 класу у кількості 20 школярів, та 10 кл. у кількості 18 школярів.Організатори: ас. Дядюн Т.В.